Заява щодо замаху на життя народного депутата Вікторії Войціцької та її родини. Ірина Геращенко

Пятница, 18 марта, 2016 в 9:57, размещенно в Актуальное, Общество /  1370 /  Комментировать

uk real

Заява щодо замаху на життя народного депутата Вікторії Войціцької та її родини. Ірина Геращенко

МФО » Рівні можливості» чекає від силових структур швидкого, об’єктивного і неупередженого розслідування замаху на Вікторію Войцицьку. Ще 17 березня спрямували відповідну заяву.
Заява Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» щодо замаху на життя народного депутата Вікторії Войціцької та її родини

Вночі 17 березня ц.р. був скоєна спроба підпалу будинку народного депутата Вікторії Войціцької. Депутат не виключає, що цей інцидент пов’язаний з її політичною діяльністю.

В. Войціцька є секретарем комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Вона займається перевіркою діяльності енергокомпаній і досить часто знаходить порушення. Зокрема, у лютому 2016 року депутат звернулася в Національне антикорупційне бюро України з проханням розібратися в питанні розслідування корупційних схем в АК «Харьковбленерго». А за день до нападу вона направила звернення в НАБУ щодо здійснення незаконного тиску на керівництво ПАТ «Укргазвидобування».

МФО «Рівні можливості» розцінює цей інцидент як факт залякування та тиск на народного депутата з метою зупинити її діяльність, спрямовану на виявлення та зупинку неправомірних дій окремих осіб в енергетичному секторі України.

Особливо обурює той факт, що напад був скоєний проти жінки в час, коли поряд з нею був її 3-місячний син. Ці насильницькі методи є ганебними та нагадують період бурхливих 90-х, коли з опонентами «вели діалог» у подібному форматі.

Об’єднання різко засуджує цей інцидент та закликає правоохоронні органи якнайшвидше провести ретельне розслідування задля того, щоб знайти замовників та виконавців злочину, і в подальшому унеможливити подібні «розбірки» та методи тиску на народних депутатів.

Ми, як народні депутати та жінки, висловлюємо свою солідарність Вікторії Войціцькій і надалі будемо підтримувати її у професійній діяльності, спрямованій на виявлення правопорушень і їх запобігання.

Члени нашого об’єднання відслідковуватимуть перебіг розслідування і у разі його затягування звертатимуться до Генерального прокурора України з вимогою застосувати відповідні заходи.

facebook.com

Новости партнеров