ЗВЕРНЕННЯ

Среда, 16 марта, 2016 в 16:21, размещенно в Актуальное, Из блогов /  1080 /  Комментировать

Андрій Лозовий

uk real

ЗВЕРНЕННЯ

до Голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем’якіна,

першого заступника Голови Комітету Ігоря Мосійчука,
першого заступника Миколи Паламарчука,
заступника Віталія Купрія, заступника Павла Костенка,

секретаря Комітету Антона Геращенка,

членів Комітету: Євгена Дейдея, Юрія Луценка, Владислава Бухарєва, Володимира Соляра, Ігоря Котвіцького, Володимира Мисика, Антона Яценка, Юрія Мірошніченка, Володимира Мисика, Віктора Короля, Дмитра Шенцева, Віктор Развадовського, Віталія Барвіненка, Якова Безбаха, Романа Мацоли

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ми, народні депутати, які представляємо різні партії, але плече в плече відстоюємо інтереси нашої рідної Рівненщини, постійно б’ємо в набат щодо ситуації із незаконним видобутком бурштина в нашому краї. Внаслідок чого держава і народ втрачають свої багатства, більше того, миття бурштину мотопомповим способом може призвести до екологічної катастрофи в лісах Рівненщини, Волині, Житомирщини.

Постійно з’являється нова і нова інформація про можливу участь у цьому співробітників Міністерства внутрішніх справ.

Про це свідчать десятки журналістських розслідувань, проведених представниками місцевих і центральних ЗМІ. В.о. начальника Нацполіції Рівненської області Сергія Максимова неодноразово називали неформальним керівником злочинної схеми.

Під час керівництва Максимовим міліцією з будівлі обласного управління зникли $ 80 000 та 136 кілограм (!) конфіскованого бурштину, за його втручання були призначені начальники районних управлінь МВС у Зарічному, Сарнах, Дубровиці, Рокитному, начальник відділу спецміліціі ВСМ, заступник начальника обласного управління по кримінальній міліції. Усі вони були перетягнуті ним з Житомирської області, де прославилися ймовірною участю у схемах із незаконного видобутку бурштина.

Не розслідуваними залишаються і справи про напади і побиття громадських активістів і журналістів – ці справи просто закривають.

Місцеві активісти та журналісти зібрали чимало доказів, що саме за сприяння Максимова в області регулярно виникають збройні конфлікти з перестрілками, пов’язані з тим, що співробітники МВС кришують або безпосередньо беруть участь у незаконному видобутку бурштина у Сарненському, Березнівському, Зарічненському, Володимирецькому, Рокитнівському та Дубровицькому районах Рівненщини. Очевидно, Максимов є на верхівці мафіозної піраміди в області, і саме на ньому лежить провина за згадані злочини. Один з останніх гучних скандалів виник в кінці жовтня 2015 року у селищі Катеринівка Сарненського району, де заступник начальника районної міліції особисто брав участь у перестрілці і прострелив ключицю місцевому мешканцю.

Викликають обурення ті факти, що заступники Максимова під час проходження переатестації втікали від комісії нібито на «лікарняний», щоб уникнути відставки. Члени атестаційних комісій неодноразово заявляли про спроби впливу Максимова на рішення комісій.

Комісія обласної ради з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією одноголосно постановила, що перебування т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергія Максимова на своїй посаді перешкоджає реформуванню поліції в області.

Тож ми звертаємось до вас з проханням невідкладно провести виїзне засідання парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності в Рівному, на якому заслухати звіт про ситуацію із боротьбою з незаконним видобутком бурштина в.о. начальника Нацполіції області Сергія Максимова, першого заступника Голубоша, і заслухавши звіт, підготувати відповідні рекомендації щодо кадрової політики Міністерства внутрішніх справ.

З повагою,
народні депутати України
Андрій Лозовий (Радикальна партія Ляшка),
Сергій Євтушок (ВО «Батьківщина»),
Тетяна Острікова (Об’єднання «Самопоміч»),
Олег Осуховський (ВО «Свобода»)

facebook.com

Новости партнеров