Дерегуляція ринку ліків. Пріоритети роботи уряду.

Среда, 20 апреля, 2016 в 13:45, размещенно в Актуальное, Деньги /  782 /  Комментировать

Володимир Гройсман

uk real

Дерегуляція ринку ліків. Пріоритети роботи уряду.

Боротьба з корупцією – пріоритет нового уряду.


Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час першого засідання уряду під його головуванням.

Серед завдань, підвищити якість державного правління та забезпечити макрофінансову стабільність. Зокрема очільник уряду вказав на подолання корупції на митниці та податковій сфері. Крім того, Гройсман наполягає на необхідності дерегуляції ринку ліків аби українці могли купувати дешевші і якісніші препарати.

Питання ліків. Дуже багато розмов навколо того, що ліки у нас надзвичайно дорогі, але при першому наближені аналізу цієї ситуації ми бачимо, що все зроблено з національним законодавством і іншими рішеннями інших різних органів для того, щоб цей ринок закрити, не дати на ньому створити конкуренції по якості і по цінам.

Я вважаю, що перше завдання уряду ми маємо дерегулювати цей ринок, дати можливість. Щоб українці купляли якісні ліки, ті які виробляються в Україні, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Європейському Союзі, Японії, Австралії, Швейцарії. Ліки які там сертифіковані і мають високу якість, але на превеликий жаль ці ліки суто бюрократичними бар’єрами не можуть потрапити на полиці аптек для того, щоб люди могли якісно лікуватись.

Тому сьогодні одно із перших питань, ми маєм врегулювати це двома шляхами.

Перше, через прийняття постанови яка дерегулює процес входження цих ліків на ринок.

І друге, це внесення змін до закону який дозволить забезпечити необхідні законодавчі зміни.

Новости партнеров