Схеми. Мамині прокурори. Розслідування Катерини Каплюк.

Четверг, 6 октября, 2016 в 11:51, размещенно в Видео, Деньги /  1811 /  Комментировать

Схеми. Мамині прокурори. Розслідування Катерини Каплюк.

uk real

Схеми. Мамині прокурори. Розслідування Катерини Каплюк.

Продажні суди та корумпована правоохоронна система – одна з ключових причин гальмування демократичних перетворень в Україні. Тож генеральний прокурор Юрій Луценко на всю країну заявив про необхідність перевірки на доброчесність українських прокурорів.

Необхідність перевірки на доброчесність українських прокурорів.

Необхідність перевірки на доброчесність українських прокурорів.

Якщо факти буде підтверджено в ході службової перевірки, такий прокурор буде притягнутий до дисціплінарної відповідальності, аж до звільнення. Моя особиста громадянська позиція полягає в тому, що будь-яка серйозна розбіжність в поданих документах, буде призводити до звільнення з органів прокуратури.
 — Юрій Луценко

«Схеми» вирішили посприяти такому очищенню та перевірити, наскільки достовірно декларують своє майно та майно своїх родин працівники Генпрокуратури. Розслідування Катерини Каплюк.

Прокурор Стороженко, має стежити за законністю дій податківців.

Прокурор Стороженко, має стежити за законністю дій податківців.

Прокурор Сергій Стороженко. Він працює у відділі Генеральної прокуратури, що наглядає за співробітниками Державної фіскальної служби, тобто, має стежити за законністю дій податківців.

Офіційно, прокурор Стороженко, станом на 2015-ий рік задекларував наступні статки. У 2015-му році на двох з дружиною заробили 760 тисяч гривень. У самого прокурора, сама квартира на майже 37 квадратних метрів, гараж та нежитлові приміщення. У його дружини, квартира на майже 90 квадратних метрів та не вказане інше нерухоме майно.

У 2015-у році, Стороженко на двох з дружиною заробили 760 тисяч гривеньУ 2015-у році, Стороженко на двох з дружиною заробили 760 тисяч гривень

Машина Toyota RAV-4 була лише у дружини Стороженка, сам прокурор, автівками офіційно не володів. Але вранці в робочий день, ми бачимо, як Сергій Стороженко на іншій моделі Toyota Camry від’їжджає зовсім не від під’їзду багатоповерхівки, а з двору котеджу у київському мікрорайоні «Бортничі».

Сергій Стороженко на Toyota Camry від’їжджає з двору котеджу у київському мікрорайоні БортничіСергій Стороженко на Toyota Camry від’їжджає з двору котеджу у київському мікрорайоні Бортничі

Вулиця Різницька, головний офіс Генпрокуратури. Прокурор Стороженко завбачливе паркує автомобіль в кварталі від місця роботи і близько дев’ятої ранку заходить до будівлі ГПУ. Таку сцену «Схеми» спостерігають протягом кількох тижнів. Сергій Стороженко регулярно приїжджає на роботу на Toyota Camry. Цієї машини в його декларації за 2015-ий рік не було.

За даними розслідування «Схем», власницею цієї машини, є Віра Стороженко, мати прокурора. Більше того, будинок з якого прокурор вранці вирушає на роботу, також, офіційно оформлений на його матір. За даними реєстру прав на нерухоме майно, Віра Стороженко стала власницею будинку на майже 300 квадратних метрів, а також землі під ним, у 2013-му році.

Про користування цим котеджом та маминою машиною, в декларації прокурора, а ні слова

Про користування цим котеджом та маминою машиною, в декларації прокурора, а ні словаПро користування цим котеджом та маминою машиною, в декларації прокурора, а ні слова

Можливо, ці данні з’являться в його декларації за 2016-ий рік, яка вже має бути електронною. А не достовірна інформація у ній за новим законом – кримінальний злочин.

Загалом же, родичі прокурора Сергія Стороженка є власниками низки іншої солідної нерухомості. Наприклад, у його батьків, ще два будинки в «Бортничах». Також у власності родичів, майже 700 квадратних метрів нежитлових приміщень у Дарницькому районі столиці.

Побачивши журналістів, прокурор почав тікати.

Побачивши журналістів, прокурор почав тікати.Побачивши журналістів, прокурор почав тікати

«Схеми» вирішили запитати у самого Сергія Стороженка, де ж він насправді мешкає і яким чином його родичі здобули свою нерухомість. Та побачивши журналістів, прокурор почав тікати.

Але нам вдалося поспілкуватися із батьком прокурора, Володимиром Стороженком. У 2006-2012-их роках він очолював головне управління житлового забезпечення КМДА. До того, працював в одній із рай адміністрації Києва.

У 2010-у батько С.Стороженка прославився на телебаченні.

У 2010-у батько С.Стороженка прославився на телебаченні.У 2010-у батько С.Стороженка прославився на телебаченні

Тоді у 2010-му, Стороженко старший навіть встиг прославитись на телебаченні. Під час розмови з нашим колегою, а на той час журналістом телеканалу «СТБ» Сергієм Андрушком, чиновник викинув мікрофон знімальної групи у смітник.

Що розповів «Схемам» у телефонній розмові Стороженко старший, та якими статками володіє інший прокурор ГПУ Бедриківський В.В., дивиться у відео репортажі програми «Схеми».

Новости партнеров