Ексклюзив. Каплін про бюджет пенсійного фонду України. Частина 1.

Вторник, 24 мая, 2016 в 17:06, размещенно в Актуальное, Экономика /  1404 /  Комментировать

Сергій Каплін телефоном, ексклюзивно телеканалу News One

uk real

Ексклюзив. Каплін про бюджет пенсійного фонду України. Частина 1.

Народний депутат, фракція «БПП» Сергій Каплін телефоном, ексклюзивно телеканалу News One, щодо дефіциту Пенсійного Фонду і імовірної ініціативи про підняття пенсійного віку .

Ви чули заяву Андрія Реви, — «Катастрофа, Пенсійний Фонд банкрут», але вже сьогодні, зокрема в інтерв’ю каналу One News, віце-прем’єр міністр Павло Розенко повідомив, що все в порядку, саме такий дефіцит Пенсійного Фонду закладено у Державний бюджет і переживати не варто. Кому вірити і як би ви пояснили? Чому такі різні заяви?

Дефіцит пенсійного фонду України становить уже 145 мільярдів гривен.

Я б хотів звернутись до прем’єр-міністра України, що б він дав чітко зрозуміти всьому українському народу, що відбувається з Пенсійним Фондом. Тому що, віце-прем’єр з соціальних питань говорить одне, міністр соціальної політики інше.

Я думаю, що багато мільйона армія пенсіонерів, які ледь живуть на ті нещасні тисячу гривень мінімальної пенсії, сьогодні мають знати відповідь.

Я попереджав Уряд Арсенія Петровича, Павла Розенко і міністра соціальної політики, що вони дограються з тими змінами пенсійного законодавства в частині ЄСВ (ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК).

Є ключова умова будь-якого реформування, люди повинні довіряти тим, хто проводе такі реформи. Люди повинні виходити із тіні ні тому, що їх взяли за горло, а тому що вони є тими, хто хоче підставити своє плече Уряду і реформам.

А якщо рівень довіри до Уряду Яценюка був один відсоток і зараз поки що рівень довіри до Уряду Гройсмана не вищий, бо не було зроблено відповідних знакових кроків, то ви і матимете пустий Пенсійний Фонд. Ніхто не буде виходити із тіні, бо люди розуміють, їх просто виманюють для того, щоб потім відібрати останнє.

Тому давайте робити висновки і діяти абсолютно кардинально.

Країна потребує економічного пере заснування

Дефіцит пенсійного фонду України становить уже 145 мільярдів гривен

Дефіцит пенсійного фонду України становить уже 145 мільярдів гривен

Країна потребує сьогодні економічного пере заснування, вона потребує нового курсу деофшорізації, деолігархізації, заощадження грошей на частини видатків на утримання влади сьогодні і всього державного сектора. І ще раз наголошую, вона потребує сьогодні, перезаснування. Починаючи із змін Конституції, аж до змін економічної політики і формування нового курсу.

Сьогодні спілкувалась з очильницею Профільного комітету пані Денисовою, так от знову розходження у словах очильниці Профільного комітету і віце прем’єр-міністра. Вона заявляє, що Уряд не буде надавати Парламенту законопроект, що до запровадження другого рівня накопиченого пенсій. Пан Розенко заявляє, що така ініціатива буде. Можете роз’яснити, кому вірити?

Як що пан Розенко заявляє, що така ініціатива буде, то зрозуміло, що таку ініціативу реалізують через подання в Верховну Раду відповідного законопроекту.

Ексклюзив. Каплін про бюджет пенсійного фонду України. Частина 2.

Новости партнеров