Ексклюзив. Каплін про бюджет пенсійного фонду України. Частина 2.

Вторник, 24 мая, 2016 в 17:28, размещенно в Актуальное, Экономика /  1208 /  Комментировать

Сергій Каплін телефоном, ексклюзивно телеканалу News One

uk real

Ексклюзив. Каплін про бюджет пенсійного фонду України. Частина 2.

Взагалі на вашу думку, на скільки зараз враховуючи такий великий дефіцит Пенсійного Фонду, він найбільший за часи незалежності України, на скільки тоді зараз на часі скасування оподаткування пенсій? Тому, що зараз це питання зініціюється, чи це популізм взагалі?

Не вирішити нові ініціативи з ведення нових податків з оподаткування пенсій, податок на повітря, податок на все, що тільки можна оподаткувати в Україні.

Ми до керувалися, країна банкрут.

Ми вже приїхали, країна в дефолтному, банкрутному стані. Ми сьогодні повинні, собі чесно сказати, ми до керувалися, країна банкрут. І якщо нам не будуть позичати гроші, країна припине своє існування.

На сьогодні треба екстра ординарні кроки для порятунку вже не пенсійної системи, а країни в цілому.

Сьогодні боком вилізла ця ситуація з Пенсійним Фондом, завтра буде така сама ситуація з армією, після завтра ще з чимось, ще пізніше з люстрацією і взагалі імовірність, чи можливість управління і керованість України. Все, ми вже приїхали.

Пане Сергію, і останнє запитання. Знову ж таки, що до пенсій. Так, деякі Народні депутати заявляють, скоро з’явиться на порядку денному законопроект, що до зростання пенсійного віку, збільшення пенсійного віку і мовляв цього від нас вимагає МВФ у рамках співпраці. Зокрема, цю інформацію не спростувала, але і не підтвердила пані Денісова очильниця Профільного комітету. В одно час, цю інформацію спростовують в Уряді. Що вам відомо, насправді, чи вимагає МВФ цього від нас, чи можна очікувати, що буде такий законопроект?

Ми їм о цей документ, засунемо в одне місце

Ми до керувалися, країна банкрут

Ми до керувалися, країна банкрут

Я хочу попередити Уряд і всіх хто його у Парламенті обслуговує, що якщо вони винесуть на засідання Верховної Ради подібний документ, який взагалі знищить сотні тисяч пенсіонерів і мільйони простих громадян, то ми їм о цей документ, засунемо в одне місце.

Розумієте, замість того, щоб робити реальні реформи, щоб підняти рівень оподаткування багатих на рівень, який є в Європі 30-40 відсотків, то вони сьогодні зберігають 15%. Але з простого звичайного громадянина три шкури деруть. Це абсолютно не припустимо.

І тому я вам хочу зазначити, що ми не дозволимо наступити на горло простій людині. Скоріше ми наступим на горло Уряду і безпосередньо Прем’єру. Якщо у них з’явиться така ідея, як підвищення пенсійного віку. Хай збирають манатки і йдуть з роботи, якщо вони не можуть справитись з такими серйозними виплатами.

Ми сформуємо новий Уряд, але для цього повинно провести відповідно нові вибори до Верховної Ради України. Тому що, мені здається, що вирішувати далі проблеми Держави за рахунок простого громадянина, а олігархів носити на руках і створювати для них тепличні умови, далі не можливо. Це просто привиде до чергової революції. Але вже кривавої і абсолютно безпощадної.

Ексклюзив. Каплін про бюджет пенсійного фонду України. Частина 1.

Новости партнеров