Ексклюзив. Олександр Данилюк, про імовірність перегляду бюджету на 2016 рік.

Понедельник, 18 апреля, 2016 в 14:56, размещенно в Видео, Топ-экономика, Экономика /  1029 /  Комментировать

Олександр Даниленко

uk real

Ексклюзив. Олександр Данилюк, про імовірність перегляду бюджету на 2016 рік.

Міністр фінансів Олександр Данилюк прокоментував свою роботу в міністерстві так, заявивши що поки кадрових змін у міністерстві не планує, а на імовірність перегляду бюджету на 2016 рік поки що карти не відкрив.


— Я зараз повернувся із засідання уряду, це була нарада і також було прийнято декілька рішень Кабінету Міністрів. Було прийнято рішення про розподіл повноважень між віце-прем’єрами, а також прийняте рішення, що до привнесення до Верховної Ради законопроектів, яких уряд вважає більш актуальними, та важливими, а повернуті вони були через тещо помінявся склад уряду. Це два ключових рішення які були прийняті, але також було багато других робочих питань.

— Стосовно того, чи ознайомився я з персоналом, дійсно так, я провів зустріч з персоналом міністерства і сьогодні та завтра завершую знайомство і після цього буду приймати відповідні кадрові рішення.

Пане Олександре, Україна очікує на черговий транш МВФ, ви як новоспечений міністр, що ви можете сказати про перспективи отримання цього траншу, коли ми можемо отримати кошти?

Данилюк: черговий транш МВФ, очікуємо вже в найближчий час

— Залишилося декілька умов, які ми маємо виконати, але я дуже оптимістичний, я не хочу давати якісь часові рамки, але досить реально закінчить цей процес в найближчий час.

А чи будете ви співпрацювати із Наталею Яресько, упевним чином вона була одним із основних переговорників із МВФ, чи будете ви консультуватися з нею і взагалі, що вам відомо про політичну кар’єру Наталії Яресько, може ми ще побачимо її в Мінфіні?

— Стосовно Наталки Яресько, по-перше, Наталку я знаю із 1998 року коли ми разом працювали в «Вестерн Эн-Ай-Эс Энтерпрайз Фонд», у нас тоді склалися досить дружні робочі стосунки і с того часу ми їх підтримуємо, тому я сподіваюся, що і в майбутньому, така сама співпраця буде продовжена. У нас однакові взгляди на розвиток країни і до ключових реформ тому я буду дуже вдячний за її підтримку.

В уряді вашого міністерства залишились заступник і заступниці Наталії Яресько, чи ви зними уже обговорювали ключові напрямки роботи і от що до ваших заступників, чи не плануєте призначати нових людей?

— Про кадрові питання я зараз про них думаю, тому я зараз не хочу це коментувати, тобто я всіх людей дуже добре знаю іще до мого заходження в міністерство я співпрацював як заступник Голови Адміністрації Президента стосовно робочих моментів, тому я дуже добре знаю і здібності цих людей і як вони працюють як команда.

Пане Олександре, коли може бути переглянуто бюджет на 2016 рік і які у вас особисто можуть бути пропозиції із цього приводу, тому що коли власне кошторис ухвалювали, депутати зазначали, що вже на початку цього року треба його буде змінювати, тому прошу дуже коротко, про бюджет.

— Зараз ми цю роботу запустили і сьогодні також на урядової нараді ми домовилися що кожен міністр надасть свої пропозиції до Міністерства фінансів, ми подивимось ці пропозиції, возможно до дамо свої пропозиції від Міністерства фінансів і будемо вже далі відповідно рухатись, часові рамки я не хочу зараз озвучувати.

Новости партнеров