Горват про законопроект, який дозволяє знизити ціни на вживанні автомобілі.

Понедельник, 30 мая, 2016 в 18:19, размещенно в Актуальное, Экономика /  2121 /  Комментировать

Народний депутат України, фракція «БПП», Роберт Горват, в інтерв’ю телеканалу News One.

uk real

Горват про законопроект, який дозволяє знизити ціни на вживанні автомобілі.

Народний депутат України, фракція «БПП», Роберт Горват, в інтерв’ю телеканалу News One.

Ви піднімаєте питання, що до зниження акцизу на імпорт автомобілів. Коли ж можливо з дешевшає ввезення автомобілів, коли іномарки стануть доступнішими для покупців?

Так, автором, та ідейним натхненником, цього законопроекту був я, це законопроект 3251.

Його ідеологія, в прирівнювані ставок на нові машини і які були в користуванні. На сьогоднішній день у нас склалась така ситуація, що у двохтисячних  роках, у нас був де факто вбитий ринок вживаних авто. І чому я взявся за цю галузь? Тому що, якщо наприклад порівняти Європу і Україну, то у нас 201 машина на тисячу чоловік, а в середньому по Євросоюзу 457.

Наприклад, у Польщі 486 машин на тисячу чоловік. За останні 10 років у Польщі приросло на тисячу чоловік порядку 180 машин. У нас не приростало зовсім.

От давайте тільки собі уявимо, сьогодні у нас дев’ять мільйонів автомобілістів. Сумарно платять в бюджет з акцизу від заправки пального, бензин, чи то дизель, близько п’ятнадцяти мільярдів гривень в рік.

Горват про проблеми автомобільної галузі в Україні.

А якби у нас було не 200 машин на тисячу чоловік, а було б, наприклад 400. То це б була, ще цифра , близько  п’ятнадцяти мільярдів на ремонт доріг.

От не дивлячись на покращення Азарова і зараз не йде процес, у нас нема відрахувань на ремонт доріг і якби у нас були машини, ці б відрахування були.

І я вже не говорю про те, що, наприклад, з 2003 по 2008 рік поляки після вступу в Євросоюз завезли в свою країну 5 мільйонів автомобілів, біля того, трошки менше.

І давайте собі тільки уявимо, які могли бути цифри, якби зараз українці починаючи з прийняття і публікації законопроекту 3251, якби він став законом, завезли, наприклад, мільйон автомобілів.

Народний депутат України, від фракції «Блок Петра Порошенко», Роберт Горват, ексклюзивно в інтерв’ю телеканалу News One.