Кулуари ВР. Юрій Дерев’янко коментує сьогоднішню роботу, чи то не роботу Верховної Ради.

Пятница, 8 июля, 2016 в 15:07, размещенно в Деньги, Экономика /  1102 /  Комментировать

Юрій Дерев’янко

uk real

Кулуари ВР. Юрій Дерев’янко коментує сьогоднішню роботу, чи то не роботу Верховної Ради.

Ексклюзивне інтерв’ю позафракційного Народного депутата України Юрія Дерев’янко каналу News One, ексклюзивно із кулуарів Верховної Ради.

Що ж сьогодні відбулося у Верховній Раді такого, що так унеможливило роботу Верховної Ради. Пам’ятаємо вчора також було і блокування і деблокування, і тем не менш Верховна рада працювала. Сьогодні була чудова нагода в усіх Народних депутатів поставити питання урядовцям, у повному складі був присутній Кабінет Міністрів, зокрема і що до питань тарифів. Чому спікер Парубій відкривши ранкове засідання одразу його закрив. Ваші думки з цього привиду?

Ми не тільки запитуємо у наших урядовців і у Влади, чому у нас такі високі тарифи, а ми і пропонуємо конкретні кроки для того, щоби ці тарифи були менші для кожного громадянина України. І ми довгий час пропонували ці кроки на погоджувальних радах, зверненнями, запитами, нашими пропозиціями, зареєстрованими законопроектами, благаннями і проханнями включити розглянути саме ці питання.

Але на превеликий жаль, Влада глуха, вона не чує ні нас, вона не чує ні людей, яким сьогодні встановили абсолютно неможливі тарифи. І на превеликий жаль ми вимушені були блокувати парламентську трибуну для того, щоб почати ці питання вирішувати і загострити увагу про те, що для суспільства і для людей це сьогодні є найбільш пріоритетні питання на наш погляд, які є.

Дерев’янко: Ми вимагаємо розслідувати офшори високопосадовців і зростання тарифів

Сьогодні з ранку, політична партія «Воля», «Батьківщина», «Радикальна партія», «Народний контроль», «Свобода» і інші позафракційні депутати продовжували блокувати трибуну Верховної Ради з єдиною метою. Ця мета, ухвалення постанов про створення двох тимчасово слідчих комісій.

Перша тимчасово слідча комісія по тарифах, по їх прозорості, по їх обґрунтованості. Друга тимчасово слідча комісія по офшорам, боротьбі з корупцією, з топ-посадовцями, з високо-посадовою політичною корупцією, яка процвітає на жаль після Революції Гідності і до цього часу.

Друга наша вимога, це пакет законів про який я вже говорив, який спрямований на те, щоб тарифи на газ для українців, тарифи на теплу воду і комунальні послуги були дешевші.

Тому сьогодні, на превеликий жаль, замість того, щоб знайти цей компроміс і почати розглядати ці питання, спікер Верховної Ради в чергове намагався маніпулювати тим, що начебто Уряд прийшов відповідати на питання по тарифах, а деякі Народні депутати не хотіли чути цих відповідей.

Нам треба зараз не відповідати на питання, а спільних погоджених дій. І саме кілька днів поспіль ми зустрічалися з паном Парубієм Головою Верховної Ради. Представники блокуючих демократичних фракцій зустрічались також з прем’єр-міністром та міністрами з тим, щоби вийти на вирішення цих питань.

Натомість, результатом таких зустрічей ми бачили, який результат був вчора. Коли наші хлопці, які зараз є Народними депутатами, а раніше були в АТО, переодягнулися у військову форму і фактично блокували питання розгляду тимчасово слідчої комісії по політичної корупції, по офшорах, а також блокували питання перегляду цих тарифів.

Якщо ви здається вже цитуєте спікера Верховної Ради, то сьогодні він зокрема, щодо того, чому заблокована трибуна Верховної Ради сказав наступне: «Ціль не тарифи. Завдання в тому, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні». Як ви це можете прокоментувати?

Ексклюзивне інтерв’ю позафракційного Народного депутата України Юрія Дерев’янко

Ексклюзивне інтерв’ю позафракційного Народного депутата України Юрія Дерев’янко

Ці закиди стосовно спочатку, що хтось не хоче голосувати за закони, які стосуються оборони, територіальної цілісності, наших Збройних Сил. Потім питання про дестабілізацію, питання про Путіна, все це повна маячня.

Вчора чудово всі бачили, що і політична партія «Воля» і інші всі депутати голосували і ми ухвалили всі необхідні закони, які треба було і які були спекулятивне вчора задіяні і використані. Але саме така політика тарифного геноциду українського народу, коли людям фактично немає за що сплачувати ці високі тарифи, які є не обґрунтованими.

Дерев’янко: Газ українського видобутку треба направити на потреби населення

А вони є не обґрунтованими тому, що собівартості газу українського видобутку, який видобувають державні і приватні підприємства, Уряд забезпечує коефіцієнт чотири. Тобто цю собівартість помножити на чотири, чи на п’ять і дає гарантовано можливість цим власникам газових компаній, в тому числі приватних, отримувати по 400-500 відсотків прибутку. То вибачте, чому кожен українець повинен за це платити?

Один із законопроектів, як раз і передбачає що газ українського видобутку повинен йти на потреби українців. В той саме час, все це спекуляції, коли мова йде про дестабілізацію. Саме така політика, є дестабілізуючою.

Два дні назад, під Верховну Раду приїхали тисячі наших мешканців українців, лікарів, вчителів, людей які працюють в промисловості, в тому числі металургійній, хімічній, нафтовій. І всі вони в один голос говорили, робіть щось з тарифами, це не виносимо. Навіть ті люди, які сьогодні не можуть отримати субсидію, тому що в них зарплата не менше 3400-3500 грн, вони говорять, як ми будемо після сплати 2100 грн жити, як ми взагалі виживимо в цей опалювальний сезон?

Тому коли Парубій спекулює тим, що хтось хоче в нести дестабілізацію, то це їхня політика. Яка спрямована на те, щоб олігархам з бюджету напряму відправити десятки мільярдів гривень. А потім цими вкраденими гривнями поділитися з урядовцями, а потім і з тими, хто забезпечує, цю корупційну схему, о це є дестабілізація. Тому що, люди це чудово розуміють. І вони не розуміють, чому вони повинні платити в 4-5 разів дорожче, якщо ми говоримо про нашу вітчизняну газовидобувну галузь, де ми цей газ могли би спрямувати на потреби українського населення.

Новости партнеров