«Читайте закони а не слухайте невігласів від юриспруденції», — Ігор Мосійчук. Рішення суду.

Вторник, 12 апреля, 2016 в 9:10, размещенно в Из блогов /  3274 /  Комментировать

Ігор Мосійчук

uk real

«Читайте закони а не слухайте невігласів від юриспруденції», — Ігор Мосійчук. Рішення суду.

В Рівному розвелось дуже багато правників та юристів які кожен по своєму тлумачать закони України і рішення суду по поновленню на посаді голови Рівненської обласної ради радикала Володимира Ковальчука.


Один вигадує, що для того, щоб рішення суду вступило в силу треба скликати позачергову сесію Рівненської обласної ради і затвердити це рішення суду.

Інший «юрист» в коментарях пресі стверджує, що суд не звільнив з займаної посади самозванця Корнійчука а тому нібито не має підстав поновлювати на посаді Володимира Ковальчука.

Треті «правники» стверджують, що рішення суду не вступило в законну силу і слід чекати апеляцію.

Розчарую всіх. Читайте закони а не слухайте невігласів від юриспруденції.

«Згідно ст. 256 Кодекса адміністративного судочинства України негайному виконанню в силу закона підлягають ряд Постанов суду, в тому числі, про відновлення на посаді у відношені публічної служби (п. 3) ч. 1). До публічної служби відноситься служба в органах місцевого самоврядування (п. 15 ч. 1 ст. 3 КАСУ). Негайне виконання не перешкоджає оскарженню рішення в апелляційному порядку. Рішення оскаржується в установленому законом порядку.»

«Виконавчий документ пред’являється державному виконавцю, який не пізніше наступного робочого дня відкриває провадження і невідкладно починає його примусове виконання (ч. 3,4 ст. 30 ЗУ «Про виконавче провадження»).

Отже для чистоти процесу публікую рішення суду і виконавчий лист про негайне поновлення радикала Володимира Ковальчука на посаді голови Рівненської обласної ради.

З обіду планую разом з Андрієм Лозовим бути в Рівному і проконтролювати виконання рішення суду та відновлення справедливості.

2016-04-12_9-05-37
2016-04-12_9-07-05
2016-04-12_9-07-34

facebook.com

Новости партнеров