Мосійчук: Звинувачення радикала Васил’єва — це помста «бурштинової мафії»

Суббота, 9 апреля, 2016 в 10:08, размещенно в Видео, Из блогов /  1273 /  Комментировать

помста "бурштинової мафії"

uk real

Мосійчук: Звинувачення радикала Васил’єва — це помста «бурштинової мафії»

Перебуваючи в агонії, «бурштинова мафія» через своїх посіпак намагається звинуватити депутата Рівненської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Олександра Васил’єва в причетності до незаконного видобутку бурштину.


Ці звинувачення є нічим іншим як помстою банди Чугуннікова-Максимова нам за оголошену, і успішно розпочату, війну із «бурштиновою мафію».

Нашими зусиллями, зокрема моєю доповіддю на засіданні парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, вже усунуто з займаної посади очільника Національної поліції області Сергія Максимова. І ми не збираємось зупинятись поки не досягнемо повного очищення керівництва області від корупціонерів, а місцевих правоохоронних органів від бандитів в погонах, адже саме там знаходиться верхівка «бурштинової мафії».

Вони не мають жодного доказу проти Олександра Васил’єва. Він відомий на Рівненщині борець із незаконним промислом. Я особисто познайомився із Васил’євим близько року тому, коли він захищав від розграбування урочище Гальбин. І закономірно, що тепер йому намагаються помститись. Але ці спроби жалюгідні, ми доведемо справу до кінця: видобуток бурштину буде легалізовано, а «бурштинову мафію» — знищено.

facebook.com

Новости партнеров