Обшук у депутата від Радикальної партії. Олег Ляшко.

Вторник, 29 марта, 2016 в 20:34, размещенно в Из блогов /  1022 /  Комментировать

Олег Ляшко

uk real

Обшук у депутата від Радикальної партії. Олег Ляшко.

Озброєні люди в балаклавах на 3 машинах 18-20 осіб приїхали додому до депутата Старобільської районної ради від Радикальної партії Анатолія Яковича Бордюжі – 1938 року народження, пенсіонер, фермер, але паями більше займається його син.


Незважаючи на свій вік, активний мешканець селища Хворостянівка. З 2014 року — активіст Старобільської Народної ради, допомагав харчами та ремонтом техніки бійцям добровольчих батальйонів. З листопада 2015 року стоїть у наметах перед будівлею Старобільської райдержадміністрації на місцевому Майдані, який вимагає звільнення голови РДА Гарькавого, який проводив референдум 11 травня, був присутній при знятті українського прапора з приміщення РДА. Зараз цей сепаратист вступив до лав БПП та став депутатом райради.

Коли активісти місцевої самооборони дізналися про обшук, вони прийшли на захист побратима. І з’ясувалося, що до обшуку призвів банальний наклеп. Перевернули всю хату, поки Анатолій Федорович – дуже порядна людина – здогадався показати депутатське посвідчення. Тоді вибачилися та попросили подати заяву до міліції, що немає претензій.

Старобільський майдан — як кістка у горлі районній владі. Люди стоять за свої вимоги з листопада. Ми їх підтримуємо. Але вже зараз влада готує провокації, щоб знести Майдан.

facebook.com

Новости партнеров