Про депутатів, які за «аватарів» на фронті. Тетяна Чорновол.

Понедельник, 11 апреля, 2016 в 14:49, размещенно в Из блогов /  639 /  Комментировать

Тетяна Чорновол

uk real

Про депутатів, які за «аватарів» на фронті. Тетяна Чорновол.

«Вата» ВР –2. Про депутатів, які за аватарів на фронті


Комітет нацбезпеки та оборони профільний у законопроектах, які потрібні для розбудови армії для вирішення поточних проблем на фронті.

Дуже часто це технічні законопроекти. Там не може бути жодних політичних чи фінансових інтересів.

Тому дика ситуація, коли депутати не голосують за потрібні фронту законопроекти «на зло» комітету чи через особисту неприязнь до автора, або задля шантажу автора чи його фракції.

Це повна відсутність державницької позиції. Це ненормально стосовно всіх законопроектів, а особливо тих, що потрібні фронту. Такі депутати — це різновид ворога.

Адже, по-суті, своїм не голосуванням, вони не мені особисто, депутату Чорновол, роблять погано, вони знижують обороноздатність армії. Армії, яка захищає їх, в тому числі. Виходить, що вони зі своїми «смаркатими» амбіціями пиляють гілку на якій самі сидять.

Так, зокрема, сталося, коли «вата» не дала прийняти законопроект №4210, ідея цього законопроекту — отримати інструмент боротьби з «аватарами» на фронті.

«Аватари» або ж «п’ятисоті», це ті, хто системно напиваються на фронті.

Ця проблема дуже важка.

Наприклад, у січні, з 30 загиблих, лише шестеро — бойові втрати. Інші смерті пияцтво — один, в стані сп’яніння, підірвав гранату, через що загинув сам і згубив ще двох поблизу. Серед таких загиблих частина тих, що напилися до стану несумісного з життям, захлинулися рвотними масами. Є такі, що в стані сп’яніння мчалися на бойовій техніці та вбили мирних жителів. На жаль, продовжувати можна довго.

Законопроект пропонує введення системи штрафів для «аватарів». Суттєвих. Від 1 тисячі до 3 тисяч грн. Це дасть можливість офіцерам отримати хоч якість засоби боротьби з «п’ятисотими».

Наприклад, один з таких аватарів з «Десни» видзвонив мене і скаржився, що мобілізовані голі-босі, форму не видають. Я приїхала в Десну, а виявляється, що він такий п’яний, що ледь на ногах тримається. Форму всім видали, просто він неадекватно сприймає дійсність. Офіцери опускали очі від сорому і жалілися, що не можуть нічого зробити з п’яничками, бо «моралізаторські» бесіди на 40-річних не діють, а інших засобів — немає.

Про цей законопроект мене давно просив комбриг 92-гої — Вітер. Однак ми не могли його вводити раніше, коли на фронті військові отримували копійки. Так, як вдалося суттєво підняти зарплати, то командири можуть отримати механізм фінансового тиску на порушників дисципліни.

Хтось буде говорити про права людини. Вибачте, армія це не клуб анонімних алкоголіків. І зрозумійте, що «аватар» зі зброєю, нічим не відрізняється від мавпи з гранатою. Це небезпечно не лише для нього, такі вбиваються та вбивають інших військових.

Ще раз повторю, що зараз такі вбивають БІЛЬШЕ, НІЖ ВОРОГ. Тому 4210 дуже важливий.

Саме тому над ним так прискіпливо працювали на фронті, зокрема Dmitry Bulatov — командир «Фасаду», в комітеті, в генштабі, в Мінобороні.

Однак ВР його не проголосувала. Постаралася та «вата», яка не голосує принципово за всі без розбору законопроекти від комітету з нацбезпеки та оборони та фракція «Самопоміч». Ті взагалі «смішні», більшість з них не проголосували за цей законопроект, лише тому, що я була в авторах.

Тому, що напередодні я оприлюднила інформацію, що чоловік Олени Сотник з «Самопомочі» був партнером Саші Януковича та працював на Ахметова.

Тобто їм було не важливо суть закону, вони голосували «на зло» Чорновол. Це якась «соплива дитячість», а не державницька позиція. До речі, зауважу, що законопроект був підтриманий на комітеті і депутатом від «Самопомочі» — Тарасом Пастухом.

На картинці перелік тих хто утримався та підтримав аватарів.

Однак зауважу, справа не лише в цьому законопроекті. У ВР є ціла група, що принципово не підтримує законопроекти для фронту.

Так «Батьківщина» не проголосувала цілих 8 законопроектів для фронту, це навіть більше, ніж «Воля Народу» (просто для прикладу), яка провалила 6. Далі по списку «Самопоміч», яка не підтримала – 5.

Це при тому, що ми не рахуємо Опозиційний блок та Відродження. Беремо тільки тих, хто «б’є себе в груди», що вини демократичні та роблять все для народу!

Нижче табличка, яка показує найбільших «ватників». Хто через особисті емоції та проблеми («смаркатий гонор») працюють проти фронту. Яким «по-барабану» потреби фронту, які при голосуванні керуються принципом «аби в сусіда корова здохла».

Дико, що багато таких в БПП, і це при тому, що абсолютна більшість законопроектів, які вони «забанили» — ПРЕЗИДЕНСЬКІ.

Про депутатів, які за

Про депутатів, які за «аватарів» на фронті

Про депутатів, які за

Про депутатів, які за «аватарів» на фронті

facebook.com

Новости партнеров