Про книжку «Четверта республіка». Юрій Палійчук

Понедельник, 21 марта, 2016 в 16:14, размещенно в Из блогов /  800 /  Комментировать

Про книжку "Четверта республіка". Юрій Палійчук

uk real

Про книжку «Четверта республіка». Юрій Палійчук

Я от що думаю про книжку «Четверта республіка».


Я її, звичайно, не читав і на презентацію не ходив. Але тут є один момент, який наштовхує на роздуми.

Книгу написано за участі Володимира Федоріна, якого я поважаю і до якого особисто не маю жодних питань. Я так розумію, він у цьому проекті — спічрайтер. Те, що його прізвище вказали — це абсолютно чесно і справедливо.

Але тут такий момент, що Володимир Федорін отримав громадянство України указом Президента в серпні минулого року. Паспорт з рук Порошенка він отримав разом з Марією Гайдар, а менше, ніж через рік — стає, не знаю як це назвати, співучасником книги Бориса Ложкіна, який є Главою Адміністрації Президента, яка готує укази про прийняття до громадянства України.

  • Gerashenko_Anton01
    Борис Ложкин поставил диагноз украинской политической элите. Антон Геращенко

Я не знаю деталей – отримав Володимир Федорін громадянство за спецпроцедурою, як і Марія Гайдар, чи просто так склалися обставини, що паспорти їм вручили в один день. Хоча Федорін живе в Україні з того часу, як керував журналом Forbes, який входив до холдингу Ложкіна.

Але, як сказав би в цій ситуації пан Сергій Лещенко, факт, коли спічрайтер керівника Адміністрації Президента отримує українське громадянство, став би предметом розслідування з приводу наявності, або відсутності в діях Бориса Ложкіна ознак зловживання владою та службовим становищем. Враховуючи кількість людей, відомих і заслужених, які стоять в черзі на громадянство України, таке розслідування не виглядає безпідставним. Зацікавленість сторін, по-моєму, також очевидна. Чи вона є такою лише для мене?

facebook.com

Новости партнеров