Про партійну дисципліну і самоочищення. Андрій Лозовий.

Среда, 6 апреля, 2016 в 22:50, размещенно в Из блогов, Политика /  829 /  Комментировать

Андрій Лозовий

uk real

Про партійну дисципліну і самоочищення. Андрій Лозовий.

Погана вівця псує отару. Бюрократичний пост про партійну дисципліну і самоочищення.


Радикальна партія продовжує боротьбу з ‪бурштиновою мафією‬.

Однак, як виявилось, до однієї з фірм, які намагаються «віджати» землю, багату бурштином, начебто для геологічної розвідки — насправді для миття сонячного каменю — має відношення відомий аферист Валерій Коротков, близький до губернатора області Віталія Чугуннікова, ватажка бандитів-бурштинокопачів. Мова йде про фірму «Глина+».

Яким же було здивування Oksana Lozova (керівника Рівненська Організація Радикальної Партії), коли жулік Коротков прийшов до неї і нахабно пред’явив партквиток РПЛ.

Спеціально перевірив. Партквиток афериста — не липовий. Виданий був за часів старого місцевого парткерівництва у вересні 2014. Припускаю, причина банальна…

Тільки про це дізнавшись — доручив Рівненській міській організації РПЛ негайно виключити голохвастова Короткова з партії і провести ревізію тих, кого прийняли в партію до грудня 2014 року.
А ще, пане Коротков, наполегливо раджу вам ввічливіше розмовляти з Оксаною Василівною. Вона людина дуже добра і чуйна — пробачить. Але раптом дізнаються партійці, які повернулися з фронту контуженими — хто знає, що в них на умі…

facebook.com

Новости партнеров