«Про ту «вату», яка показово продемонструвала свою позицію противників України» — Тетяна Чорновол

Четверг, 17 марта, 2016 в 18:59, размещенно в Из блогов, Политика /  2850 /  Комментировать

uk real

«Про ту «вату», яка показово продемонструвала свою позицію противників України» — Тетяна Чорновол

Скажу пару слів про деяких осіб, які не підтримали повернення вкрадених бандою Януковича 50 млрд. грн. назад в бюджет. (А це, не багато ні мало – майже 10% Державного бюджету України). Про ту «вату», яка показово продемонструвала свою позицію противників України -проголосували «червоною» або «жовтою» кнопкою.


 

(Треба сказати, що більшість адвокатів колишніх «посоромилися» це робити, а заховали свою позицію за «не голосували» або «відсутні»).

Так от найбільше принципових противників, зі зрозумілих причин, виявилося у фракції «Опозиційного блоку». Тут не має про що говорити -вони вороги. Проте були інші — гірші за ворогів — ЗРАДНИКИ.

Зокрема, цей законопроект не підтримала Svitlana Zalishchuk.

Це не перша її зрада України. В часи Майдану я була на засіданні громадської ради Євромайдану, де Заліщук агітувала студентів -РОЗІЙТИСЯ. Мовляв, їх місія була тиснути на Януковича до 28 листопада, щоб він підписав «євроінтеграцію». Заліщук переконувала, що все, що вони могли зробити — зроблено і тепер завдання студентів розійтися до 2015 року. При чому вона проштовхувала думку, що «розійтися треба «технічно», так щоб ініціативу не змогла перехопити опозиція».

Після цієї наради, ввечері 30 листопада Євромайдан не дав встановити «озвучку» опозиції, не дав розгорнути охорону Майдану. Опозиція намагалася уникнути скандалу, тому вночі на Майдані залишилися лише студенти Євромайдану, яких жорстоко побив «Беркут».

Не підтримав законопроект про повернення вкраденого в бюджет Сергій Лещенко.

Ця особа, своїми журналістськими статтями, по-суті, вивела людей на Майдан. А потім кинула цих людей самих воювати. Адже Лещенко весь Майдан відсиджувався в США. Зате після перемоги на хвилі ‪#‎Майдан‬’у гастролював по закордонах, далі продемонстрував політичну «принциповість» – попросився в списки Тимошенко, потім передумав і влаштувався у її опонента — Порошенка.

Не підтримав повернення коштів в бюджет – Oleksiy Mushak – «верховнорадівський» лобіст свого родича агромагната Веревського, екс-нардепа Партії Регіонів.

Голосував «проти» повернення 50 млрд. — Віталій Купрій – «права рука Корбана».

Новости партнеров