Російський слід в історії Брюссельських терактів. Ігор Мосійчук

Среда, 23 марта, 2016 в 13:10, размещенно в Видео, Из блогов /  1385 /  Комментировать

Російський слід в історії Брюссельських терактів. Ігор Мосійчук

uk real

Російський слід в історії Брюссельських терактів. Ігор Мосійчук

В історії Брюссельських терактів цілком імовірно може віднайтись російський слід.


Теракти в Європі водночас відволікають її увагу від проблем України, і в той же час спонукають краще зрозуміти реалії співіснування із агресивним ворогом. Теракти в Парижі, Стамбулі, Брюсселі, події в Кельні — це все ланки одного ланцюга, що тягнеться в Кремль. Тиранія в центрі Європи один раз вже призвела до Світової війни, і тепер є ризик що це повториться знову. Поки не буде скинутий тиран в Кремлі — до тих пір буде тривати ця гібридна війна.

В свою чергу в Україні слід посилювати роботу своїх правоохоронних органів: обіг зброї, контроль за внутрішньо переміщеними особами, протидія сепаратизму. У нас існує величезна проблема неблагоднадійності осіб, що після переїзду з окупованих територій, обіймають високі посади, будучи агентами ворога. Наші органи безпеки недостатньо ефективно моніторять і відслідковують таких громадян. Один із яскравих тому прикладів — колишній начальник Нацполіції Вінницької області Антон Шевцов. Про його причетність до ДНР я повідомляв ще минулого року.

Але Росії не довго лишилось засилати до нас своїх агентів і диверсантів. Сьогоднішні події — вирок Надії Савченко, і те, як відбувалось судилище над нею, показали — Майдан вже прийшов в Росію. Режиму Путіна лишилось зовсім небагато.

facebook.com

Новости партнеров