«Що нам реально потрібно від Байдена», — Ігор Попов

Воскресенье, 6 декабря, 2015 в 21:12, размещенно в Из блогов /  772 /  Комментировать

uk real

«Що нам реально потрібно від Байдена», — Ігор Попов

Натомість нам можуть прислати нових консультантів та міністрів-експатів, умовляти дати 300 голосів за особливий статус у Конституції та робити останнє китайське попередження корупціонерам?


 

1.Переведення переговорів по Донбасу у «Женевський формат», тобто приєднання США до офіційних переговорів. У нормандському форматі баланс сил не на нашу користь. В новому форматі вийти на нові угоди, більш справедливі за Мінські.—
2.Конкретні юридичні кроки США проти наших корупціонерів. Наші бариги чудово підпадають під юрисдикцію США по законах про іноземну корупцію та про відмивання коштів. Ордери, затримання, арешт активів.
3.Перекредитувати борг України росіянам — «три ярди Януковича». Не називати це питанням виключно двосторонніх відносин Україна-Росія. 20 грудня термін виплати, ми платити не збираємося та і нічим, без виплати зависає кредит МВФ, без кредиту зависає економіка.
4. Конкретні інвестиціі американських компаній в українську економіку. І не лише в сільське господарство і фінансовий сектор.

Натомість нам можуть прислати нових консультантів та міністрів-експатів, умовляти дати 300 голосів за особливий статус у Конституції та робити останнє китайське попередження корупціонерам? В якій там українській компанії працює директором Байден-молодший?
Ці два дні треба торгуватися жорстко.

facebook.com

Новости партнеров