«В кулуарах ВР пусто» — Іріна Геращенко

Вторник, 8 декабря, 2015 в 11:56, размещенно в Из блогов /  1688 /  Комментировать

uk real

«В кулуарах ВР пусто» — Іріна Геращенко

В кулуарах ВР пусто. Через посилені заходи безпеки прекрасні помічниці нардепів не зможуть простукати тонюсенькими — височусенькими вишуканими підборами перед паном Джо ):


В ложі преси- тільки оператори і фотографи, вже з годину, як зайняли стратегічні місця і затято знімають встановлення прозорого екрану- підказчика. Під парламентом — теж охорона. А з Хрещатика йде чимала колона мітингарів.

Ні, це не адепти русского мира, протестуючі проти » американского вмешательства», а представники партій Майдану. Ну звичайно, сьогодні » найкращий » день для мітингу біля ВР, коли ще можна так розвернутися , полоскотати нерви поліціі і нацгвардіі та показати себе всьому світові в усій красі. Дай Бог нам мудрості — і не лише сьогодні.

2015-12-08_10-48-001
Очевидно, що в своій промові Джо Байден торкнеться тем Донбасу і мінських угод. Важливо, щоб ці послання адресувалися не лише Украіні, бо ми все виконали і виконуємо, а і РФ, яка поки що і в ус не дує , і мріє викрутися з цієі війни, залишивши відкриті кордони, зацементувавши на Донбасі джерело постійноі нестібільності, нашпигувавши його зброєю і своіми фсбшними цинічними » братьями», повісивши при цьому на Украіну фінансування територій, де поки що немає украінськоі влади і закону…


Мінські угоди має в першу чергу виконати РФ . Та і світ має більш відповідально виконувати своі зобов’язання щодо Украіни. Зокрема, й гарантіі нашоі безпеки, надані Украіні більше 2 десятирічь тому в т ч з боку США.


Я, мабуть, чи не єдиний депутат, який не слухатиме сьогодні послання Байдена, бо в цей час вже мчатиму в аеропорт, щоб летіти в Мінськ. Для мене і всіх нас, шо представляють Украіну в цих мінських групах, це зараз пріорітет. Звільнення заручників, безпекова ситуація, розмінування, екологічна катастрофа, що може вмнмкнути через підтоплення шахт на окупованих територіях — теми сьогоднішніх зустрічей.

facebook.com

Новости партнеров