Вбито українського адвоката Юрія Грабовського. Ігор Мосійчук.

Суббота, 26 марта, 2016 в 16:19, размещенно в Из блогов /  1448 /  Комментировать

Ігор Мосійчук

uk real

Вбито українського адвоката Юрія Грабовського. Ігор Мосійчук.

Вчора в Черкаській області поблизу міста Жашків було знайдено по звірячому вбитого українського адвоката Юрія Грабовського.


Я особисто знав адвоката Грабовського. В часі коли режим Януковича кинув мене за грати у справі так званих «Васильківських терористів» він короткий час був моїм захисником. Коли суддя Юрій Бурбела за вказівкою СБУ мене ще не засудженого кинув в підвал Березанської колонії суворого режиму і повністю заборонив побачення з рідними саме Юрій Грабовський ставши моїм захисником пробив стіну ізоляції навколо мене.

Зараз вбивство адвоката Юрія Грабовського пов’язують з тим, що він здійснював захист в суді полонених російських окупантів — спецпризначенців ГРУ РФ. Я особисто не маю жодних версій, щодо причин вбивства Грабовського але як і все цивілізоване людство вимагаю швидкого і прозорого розслідування цього злочину, вимагаю від української влади забезпечити дотримання всіх прав та безпеку професійної діяльності адвокатів та правозахисників.

Як народний депутат і перший заступник голови комітету Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності беру під особистий контроль розслідування вбивства адвоката Юрія Грабовського

Юрій Грабовський

Вбито українського адвоката Юрія Грабовського

facebook.com

Новости партнеров