Хто зірвав заход ЛГБТ у Львові. Андрій Магера

Воскресенье, 20 марта, 2016 в 11:26, размещенно в Из блогов /  792 /  Комментировать

uk real

Хто зірвав заход ЛГБТ у Львові. Андрій Магера

Можливо, скажу дещо егоїстичну річ, але організатори нещодавнього заходу ЛГБТ у Львові, як і ті, хто його зривав, однозначно зіграли на руку противникам асоціації України з ЄС напередодні квітневого референдуму у Нідерландах.


Спрогнозувати події було не так складно. Можливо, все це було не випадково?

Разом з тим, не погоджуюсь із тими, які в цих подіях зробили винним місто Львів. Повірте, в мене, як в людини, яка народилась і виросла у Львівській області, навчалась у Львові, назбиралось чимало претензій до сьогоднішніх львів’ян (наприклад, щодо дивної «толерантності» — занадто широкого вжитку у місті російської мови, чого не було навіть за СРСР). Але, заради справедливості, треба відзначити, що це могло трапитись у будь-якому містІ України. Тому тут не треба шукати вину клерикального Львова. І тут я згоден з Юрієм Винничуком.

Так, я за свободу людської особистості, але рухатись треба не стрибками, а крок за кроком, якщо ми хочемо суспільної злагоди і прогресу, а не борсатись на місці. Ми не зможемо пройти ту відстань за кілька років, яку держави Західної Європи долали мало не століття.
Отже, думаємо і робимо власні висновки.

facebook.com

Новости партнеров