Зачистки у самопроголошених республіках ДНР та ЛНР. Дмитро Снєгирьов

Суббота, 19 марта, 2016 в 13:46, размещенно в Из блогов /  948 /  Комментировать

uk real

Зачистки у самопроголошених республіках ДНР та ЛНР. Дмитро Снєгирьов

Сьогодні, в тимчасово окупованому Донецьку відбулися похорони загиблого напередодні «глави інформаційного відділу комітету соціальних комунікацій» так званої ДНР Максима Лакомова.


 

Лакомов стояв біля витоків «міністерства інформації ДНР» і був одним з авторів»декларації про незалежність» самопроголошеної республіки.

В окупованому бойовиками Донецьку в ніч на 17 березня в кімнату гуртожитку колишнього ДонНТУ, в якій перебував Лакомов, кинули гранату.

Офіційні особи самопроголошеної ДНР характеризують загиблого як «відмінного журналіста, відповідального працівника, принципового борця з київською хунтою і переконаного антифашиста».

Примітно,що адресні зачистки активістів і польових командирів першої хвилі «русской весны» відбуваються одночасно на територіях обох «республік».

В тимчасово окупованому м.Стаханов Луганської області бойовики т.зв. ЛНР заарештували банду місцевого польового командира Володимира Тимофєєва на псевдо «Бабай».В «Генеральній прокуратурі» ЛНР повідомляють про те, що «Бабай» і його поплічники займалися на території Стаханова і в його окрузі зґвалтуваннями та вбивствами. Зараз повідомляють про 20 зареєстрованих фактів.

facebook.com

Новости партнеров