«Закони новітнього суспільного розвитку ніхто не відміняв…», — Ігор Попов

Вторник, 8 декабря, 2015 в 19:54, размещенно в Из блогов /  819 /  Комментировать

Ігор Попов

uk real

«Закони новітнього суспільного розвитку ніхто не відміняв…», — Ігор Попов

Для Байдена ситуація в Україні є абсолютно штатною і прогнозованою. Адже США працюють по всьому світу і вже встигли вивчити всі можливі моделі розвитку політичної ситуації, тож моделювати і прогнозувати вни можуть прекрасно.


Якось, під час планування чергової революції гуру технологій розповів мені банальні істини. На моє питання які будуть перспективи після революції — він відповів байкою.
«Ваша ситуація є штатною і типовою для багатьох країн, до прикладу, Південної Америки, — розповів консультант». Нашими зусиллями ми в такій країні встановлюємо демократичний режим і починаємо будувати ліберальну економіку.

Протягом кількох років обрані демократичним шляхом лідери скочуються у корупцію та викликають ненависть населення до себе та до ліберальних реформ. В результаті відбувається народна революція або як мінімум позачергові вибори. В результаті до влади приходить хто? Ліві популісти. Вони на виправдання народних очікувань націоналізують майно оігархів, саджають кількох високих корупціонерів, виганяють МВФ, перейменовують вулиці, засуджують клятих компрадорів.

Проте через кілька років функціонування лівої економічної моделі зявляється дефіцит товарів, цензура, міжнародна ізоляція та відсутність можливостей для бізнесу. Тут як правило проводиться військовий переворот і до влади приходить права хунта. Каудільйо розстрілює лідерів лівого уряду, повертає частину заводів колишнім господарям, перейменовуэ вулиці, забороняє компартію а потім і взагалі всі партії. Коли репресії доходять до всіх інакомислячих, складається революційна ситуація і через кілька років проводиться кольорова революція. До влади приходить прозахідний демократичний уряд, який починає будувати ліберальну економіку, і через кілька років…


В принципі, для консультантів та спецслужб робота є завжди, бо в процесах трансформацій цілком можна повпливати на просування тих чи інакших персоналій чи застерегти інтереси компаній конкретної країни. Але закони новітнього суспільного розвитку ніхто не відміняв…

facebook.com

Новости партнеров