Ексклюзив. Трюхан про боротьбу з тероризмом у світі. Частина 2.

Понедельник, 18 июля, 2016 в 14:45, размещенно в Мир об Украине /  845 /  Комментировать

Вадим Трюхан

uk real

Ексклюзив. Трюхан про боротьбу з тероризмом у світі. Частина 2.

Феномен новітнього тероризму. Хто такий містер Путін? Як поведе себе Ердоган, та ключові політичні гравці? І навіщо Росія хоче навколо себе консолідувати держави, розповідає політолог міжнародник Вадим Трюхан.

Те, що стосується зустрічі міністрів закордонних справ Європейського Союзу. Безперечно, що ми будемо зараз спостерігати за тим, як будуть змінюватись підходи до протидії терористичним, та іншім загрозам. Але говорити про якісь нові політичні, чи оборонні союзи, на даний момент не приходиться. Можна лише передбачити, що буде видозмінюватися пріоритетність у діяльності ключових політичних гравців, типу Європейський Союз, НАТО і таке інше.

Ми чуємо не одноразово від Володимира Путіна про те, що Росія навколо себе хоче консолідувати держави, аби боротися зі світовим тероризмом, мовляв, є досвід і може з ним Росія ділитися залучая таких партнерів. Чи знов ж таки, об’єднає чи це навколо Росії і інших політичних лідерів, саме у цьому ключі? І на скільки це вплине загалом на розстановку сил?

Тереза Мей, чітко розуміє, хто такий містер Путін

Якщо говорити загалом, то абсолютно ні. Чому, тому, що лідери провідних держав світу прекрасно розуміють і усвідомлюють, хто такий Путін. Наприклад, прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей, яка на минулому тижні приступила до виконання обов’язків прем’єр-міністра. На посаді, ще міністра внутрішніх справ в Парламенті Британії, чітко говорила по справі вбитого російськими спец службами Литвиненка, що замовником цього вбивства ймовірно був Голова ФСБ Патрушев, та Президент Путін. Тобто, вона чітко розуміє, хто такий містер Путін.

Найближчим часом можлива зустріч Ердогана з Путіним

Але, що може бути. З минулого, це бувало те, що одразу після не вдалої спроби військового перевороту у Туреччині, відбулася телефона розмова Президента Ердогана і Президента Путіна, на який домовилися, серед іншого, про проведення найближчим часом зустрічі. Мені здається, що Президент Ердоган буде намагатися з точки зору балансування на міжнародній арені, зараз досягти певних проривних моментів у відносинах з Росією.

Можливо якісь переговори такого ж роду будуть на рівні Росія – Вірменія, де теж, як відомо мали місце не прості події протягом останніх днів. Причому там йдеться не стільки про теракт, скільки йдеться про спробу застосування зброї, для отримання певної уваги збоку суспільства до діяльності опозиції.

Щось аналогічне може бути і з Казахстаном. Але, якщо говорити про якусь світову коаліцію, чи, що взагалі мало ймовірно, якоїсь нової організації на чолі із Росією, то я би так не думав. Навряд чи це реально.

Дипломат Вадим Трюхан, щойно розповів нам про без пекову ситуацію у світі.

Ексклюзив. Трюхан про боротьбу з тероризмом у світі. Частина 1.

Новости партнеров