Гончаренко про ймовірність повернення російської делегації до ПАРЄ.

Понедельник, 10 октября, 2016 в 15:45, размещенно в Мир об Украине /  1696 /  Комментировать

Гончаренко про ймовірність повернення російської делегації до ПАРЄ.

uk real

Гончаренко про ймовірність повернення російської делегації до ПАРЄ.

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» і член постійної делегації від України у ПАРЄ Олексій Гончаренко про питання, що обговорюватимуть на сесії ПАРЄ.

Чи можливе вирішення питання цього тижня, відносно можливого повернення Росії в ПАРЄ, наскільки вірогідне це повернення? Я бачу у вас достатньо красномовна футболка, вочевидь ви будете привертати увагу своїх колег по ПАРЄ. Чи будуть зважати на такі футболки ваші колеги в Європі?

Дійсно була спроба зробити, такий бліц-крик з поверненням російської делегації змінити регламент ПАРЄ для того, щоб можна було повернути Росію майже без обговорення і, що найголовніше, з повними повноваженнями, без санкцій.

Гончаренко: Ми зупинили план з повернення Росії до ПАРЄ

Гончаренко: Ми зупинили план з повернення Росії до ПАРЄМи зупинили план з повернення Росії до ПАРЄ

І можу сказати, що українська делегація за підтримкою наших колег і союзників, ми зупинили цей план і не дали його провести. І вже такого бліц-крика не буде але, це звичайно не означає, що Росія та її лобісти не будуть намагатися повернутися в сесійну залу з повними повноваженнями. Вони і надалі будуть робити такі спроби, недарма ж вони витратили сотні мільйонів євро на пропаганду та на власних політичних агентів.

Тобто, в п’ятницю ми почуємо відповідь від ПАРЄ, повертається Росія чи ні повертається? Чи все ж таки цей процес може ще затягнутися?

Цей процес затягнеться точно. Якщо би цей бліц-крик вдався, тоді в листопаді на комітеті в Нікосії, могло бути прийняте відповідне рішення про повернення росіян. Але ми вже не допустили цього і тому навіть теоретично і юридично, воно не може бути прийняте в листопаді. Тобто, це рішення відкладається до наступної сесії ПАРЄ, яка буде проходити в січні. І лише там зможуть повернутися до цього питання, щодо розгляду повернення Росії і питання про їхні повноваження.

Які ще питання буде піднімати українська делегація та що будете обговорювати?

ПАРЄ розгляне доповідь щодо політичних наслідків війни в Україні.

ПАРЄ розгляне доповідь щодо політичних наслідків війни в Україні.

Є надзвичайно багато важливих питань. У мене в руках зараз інформація про російську зброю, яка використовується на Донбасі з конкретними фотокартками новітнього російського озброєння, якого ніколи не було в радянській армії і також немала українська. І то те, що ми можемо побачити на Донбасі. Цей матеріал підготували нам в «Інфо-напалм», ми дуже вдячні нашим колегам, які це зробили. Сьогодні ми це розповсюджуємо серед наших колег.

В середу Парламентська Асамблея Ради Європи буде розглядати доповідь, щодо політичних наслідків тої війни, яка є в Україні. Ми також підготували відповідні поправки до цього і , що до наприклад, повної не відповідності міжнародному законодавству тих, начебто виборів, які відбулися в Криму. Бо це, є перший випад в історії Ради Європи, коли одна з країн-членів Ради Європи провела вибори на території іншої країни-члена Ради Європи. І ми до цього привертаємо увагу наших колег і вимагаємо дуже жорсткої реакції на те, що відбулося в Криму.

Новости партнеров