Іонова про деталі осінньої сесії ПАРЄ.

Понедельник, 10 октября, 2016 в 11:33, размещенно в Мир об Украине /  1866 /  Комментировать

Іонова про деталі осінньої сесії ПАРЄ.

uk real

Іонова про деталі осінньої сесії ПАРЄ.

Сьогодні у Страсбурзі розпочнеться осіння сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи. Нашу делегацію чекають непрості дебати щодо санкцій проти РФ і російської делегації.

Саме цей орган на весні 2014-го року став першою міжнародною інституцією, що позбавила росіян права голосу, а далі наклала санкції. Росія у відповідь залишила ПАРЄ. Однак, вже напередодні цієї сесії почав бити на сполох голова делегації України в ПАРЄ, Народний депутат Володимир Ар’єв. За его словами по при те, що Росія не виконала жодних вимог ПАРЄ, Асамблея погодилась просувати умови повернення російської делегації.

Ексклюзив Голова делегації ВРУ в ПАРЄ Володимир Ар’єв повідомив, що Парламентська Асамблея хоче повернути російську делегацію:

Голова делегації ВРУ в ПАРЄ Володимир Ар’єв повідомив, що Парламентська Асамблея хоче повернути російську делегаціюПарламентська Асамблея хоче повернути російську делегацію

Також депутат пояснив у чому саме полягають зміни до правил Асамблеї.

Зараз, щоб підставити під сумнів повноваження тої чи іншої делегації, достатньо двадцяти делегатів. У такому випадку ПАРЄ приймає це питання до розгляду. Водночас Росія вимагає, що запис даної процедури має ініціювати третина присутніх делегатів або не менше двадцяти відсотків від загальної кількості членів Асамблеї.
Також росіяни хочуть реформувати і саму установу. Мова іде про процедуру моніторингу. Замість нагляду за всією країною, пропонують моніторинг певних випадків, так воно називається. Резолюцію можна буде ухвалювати лише, якщо в залі ПАРЄ будуть присутні не менше половини делегатів.
 — Володимир Ар’єв

Деталі про майбутню осінню сесію розповість заступник члена постійної делегації Марія Іонова.

Іонова про ймовірність повернення російської делегації до ПАРЄ.

Іонова про ймовірність повернення російської делегації до ПАРЄ.

Що саме на вашу думку спричинило такі дії ПАРЄ і дійсно, чи там багато «консерв», як про це дотепно назвав пан Ар’єв?

По-перше хочу сказати, що українська делегація не може допустити, щоб були зміни до процедури під конкретну делегацію. Ми вважаємо, що дані зміни повинні відбуватися після діалогу, аналізу, з врахуванням думок національних делегацій і політичних груп.

Ексклюзив Іонова: Українська делегація також має пропозиції щодо змін до регламенту роботи ПАРЄ

А сьогодні зранку відбувається фракція Європейської народної партії також бюро. І ми сподіваємось, що все буде прийнято саме в такий сценарій про який говорив Голова нашої делегації. Тому що, наприклад наша делегація теж має пропозиції, щодо змін до регламенту. Наприклад візит депутатів Асамблеї на анексовані території.

Так ви вважаєте, що чий сценарій буде прийнятий?

Ми сподіваємось, що сценарій Російської Федерації прийнятий не буде тому, що тоді втрачається взагалі сенс цієї організації, якщо ми під одну делегацію змінюємо правила.

А скільки своїх агентів, «консерв», як це каже Ар’єв, має Росія, їх багато?

В основному представники лівих сил і соціалісти але ми протягом 1-1.5 місяця проводили переговори з іншими делегаціями, мали зустрічі і бачимо, що все ж таки більшість на нашій стороні.

Українська делегація до Страсбурга, на сесію ПАРЄ.

Українська делегація до Страсбурга, на сесію ПАРЄ.Українська делегація до Страсбурга, на сесію ПАРЄ.

Новости партнеров