Маккейн докладатиме усіх зусиль для надання США оборонної зброї Україні

Понедельник, 7 декабря, 2015 в 18:42, размещенно в Мир об Украине /  1008 /  Комментировать

uk real

Маккейн докладатиме усіх зусиль для надання США оборонної зброї Україні

Таку заяву зробив впливовий сенатор США під час зустрічі з послом України у Вашингтоні Валерієм Чалим.


Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з головою Комітету з питань збройних сил Сенату Конгресу США, членом Сенатського українського кокусу Джоном Маккейном.

Про зустріч, яка відбулася в п’ятницю 4го грудня, повідомило посольство України у Вашингтоні.

Як зазначається у повідомленні, посол України подякував американському сенаторові за постійну і всебічну особисту підтримку України, зокрема на законодавчому рівні, підкресливши, що для перемоги у протистоянні з Росією Україна потребує не лише сильної економіки й дипломатії, а й потужної армії.

У свою чергу сенатор Маккейн запевнив, що залишається одним із найбільших друзів України та продовжуватиме докладати усіх зусиль для надання Сполученими Штатами ефективної підтримки Україні, у тому числі оборонної зброї для захисту від російської військової агресії, — йдеться у повідомлення посольства.

На завершення зустрічі Джон Маккейн запросив Валерія Чалого спільно відвідати південно-західний штат Аризона, який він представляє у Сенаті.

Посол України вручив сенаторові книгу “Euromaidan – History in the Making”, присвячену українській Революції Гідності 2013-2014 років

ukrainian.voanews.com

Новости партнеров