Толстов щодо розслідування у справі катастрофи рейсу МН-17

Среда, 28 сентября, 2016 в 9:59, размещенно в Мир об Украине /  1780 /  Комментировать

Толстов щодо розслідування у справі катастрофи рейсу МН-17

uk real

Толстов щодо розслідування у справі катастрофи рейсу МН-17

Екс-прем’єр Австралії закликав Росію визнати причетність до катастрофи МН-17.

«У катастрофі Боїнга МН-17 вина Росія і особисто Президент Володимир Путін», таке переконання висловив, екс-прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт. Заяву він зробив, спираючись на нові докази причетності Російської Федерації до збиття сумнозвісного малайзійського Боїнгу. Також, Ебботт радить російської стороні, як вимога раніше визнати свою провину.

До речі, в Австралії ЗМІ заявляють і позицію Росії. А там продовжують гнути свою лінію. На переконання Москви, ракету запустили з підконтрольною Україною території. Такі заяви, колишній прем’єр Австралії відкидає.

Саме сьогодні у Нідерландах, мають оприлюднити частину наступних результатів розслідування катастрофи рейсу МН-17. Тож, саме сьогодні стане відомо про те, якою саме зброєю і звідки збили літак.

В жовтні минулого року, Рада з безпеки Нідерландів презентувала доповідь у якій ішлося про те, що причиною катастрофи став вибух ракети, яку випустили з комплексу «Бук».

Сергій Толстов, політолог-міжнародник та директор інституту Політичного аналізу і міжнародних досліджень, коментує дані оприлюдненні «The Guardian».

Сергій Толстов, політолог-міжнародник та директор інституту Політичного аналізу і міжнародних досліджень, коментує дані оприлюдненні «The Guardian».

У доповіді з розслідування катастрофу рейсу МН-17, буде сказано, що літак було збито ракетою випущеною з території на Сході України, що знаходиться під контролем сепаратистів. Принаймні, так пише «The Guardian» з посиланням на джерела дипломатичних кіл. Скажіть, це стане завершальним кроком в пошуку винних, на вашу думку?

Ексклюзив Толстов: «The Guardian» посилається на дані розслідувача з Нідерландів

Толстов: «The Guardian» посилається на дані розслідувача з Нідерландів

Пєсков, відмовляється коментувати заяви російських військових.

Я прочитав цей матеріал «The Guardian». Вони посилаються на зовнішньо-політичного дипломатичного оглядача нідерландського. Тобто, все ж таки буде вказівка, по-перше, на місце звідки була запущена ракета, є карта, яка показує траєкторію. По-друге, вони пишуть, що буде вказівка на 53-тю російську бригаду повітряної оборони. І там вказується, що є близько 20-ти прізвищ можливих учасників цієї бригади, які могли бути до цього причетні. Але, не відомо, чи справді будуть там якісь уточненні прізвища, однак чітко буде сказано звідки випущена ракета.

Ексклюзив Толстов: Прес-секретар Путіна відмовляється коментувати заяви російських військових щодо катастрофи

Толстов: Прес-секретар Путіна відмовляється коментувати заяви російських військових щодо катастрофи

Також, цікаво відзначити, що прес-секретар Президента Путіна Дмитро Пєсков, відмовляється коментувати заяви російських військових, пов’язані з цим питанням, що принаймні свідчить про очікувану позицію.

Ексклюзив Толстов: Катастрофу МН-17 розслідує група, у складі якої є представники 5 країн

Толстов: Катастрофу МН-17 розслідує група, у складі якої є представники 5 країн

Але тут, є різні посилання на те, хто сьогодні видасть проміжньо-остаточні виводи з цього приводу. По-скільки, з одного боку є спільна група з розслідування, яка, є п’ятистороння і яка діє до угоди підписаною п’ятьма країнами, які зацікавленні в цьому.

Спочатку було повідомлення проте, що прокуратура Нідерландів дасть цей звіт, а потім була заява п’яти міністрів закордонних справ, пов’язана з діяльністю Ради безпеки, які дали уточнення, що сьогодні справді має бути зроблений висновок по тих результатах розслідувань, які вважаються вже остаточними.

Новости партнеров