Заліщук про перспективи отримання Україною безвізу з ЄС.

Вторник, 22 ноября, 2016 в 18:46, размещенно в Мир об Украине /  1533 /  Комментировать

Заліщук про перспективи отримання Україною безвізу з ЄС

uk real

Заліщук про перспективи отримання Україною безвізу з ЄС.

Україна виконала 144 пукти плану дій, щодо візової лібералізації Європейського Союзу для українців і чекає на позитивне рішення від ЄС вже на Саміті в Брюсселі 24-го листопада. Про це напередодні заявив Президент Петро Порошенко. А міністр МЗС Павло Клімкін вважає, що ключовим моментом для нас на Саміті має стати питання ситуації на Донбасі, продовження санкцій щодо Росії та питання пов’язанні з окупованим Кримом.

Україна виконала 144 пукти плану дій щодо візової лібералізації з ЄС

Україна виконала 144 пукти плану дій щодо візової лібералізації з ЄС

Народний депутат України від фракції «Блоку Петра Порошенко» Світлана Заліщук щодо саміту в Брюсселі 24-го листопада.

Які у вас очікування від Саміту 24-го листопада, зокрема, щодо візової лібералізації?

Ексклюзив Україна завершила свої зобов’язання.

Україна завершила свої зобов’язання.Україна завершила свої зобов’язання

Перше, це звичайно скасування віз і минулого тижня був позитивний сигнал проте, що Європарламент почав переговори з радою ЄС щодо остаточного скасування віз для України.

Під час Саміту, хотілось би почути, що Європа так само, готова виконати своє зобов’язання. Я нагадаю, ми понад шість років працювали над планом візової лібералізації. Україна завершила свої зобов’язання. І до речі підкреслю, що під час цих шести років, не було умови, що Європейський Союз повинен з початку опрацювати механізм, так званого, призупинення дії Шенгенської зони. Ця умова виникла вже по дорозі. Але ми вважаємо, що оскільки ми свою частину завершили, то тепер м’яч повністю на боці європейців. І ми очікуємо від них, послідовного завершення цього процесу.

Ексклюзив Заліщук про продовження санкцій ЄС проти Росії.

Заліщук про продовження санкцій ЄС проти Росії.Заліщук про продовження санкцій ЄС проти Росії

І другий момент, це звичайно санкції по відношенню до Росії, особливо це важливо на фоні остаточних результатів виборів у Сполучених Штатів, так само результатів виборів в Болгарії, Молдові. Я говорю про президентські вибори, які посилають нам не дуже позитивний сигнал щодо можливого відновлення тих країн і їхніх торговельних відносин з Росією. Нам потрібне підтвердження того, що санкції проти Росії збережуться. Це є ознака відданості по відношенню до України, ознака відданості міжнародному праву і збереження одного із принципових досягнень цивілізації після Другої Світової війни, це цінність суверенітету і територіальної цілісності. Якщо європейці цінують і поважають це право, то вони повинні показати дуже сильний сигнал, що ці санкції будуть збережено.

Новости партнеров