Дмитро Добродомов о забороні Савіку Шустеру працювати в Україні. Частина 2.

Среда, 27 апреля, 2016 в 13:33, размещенно в Актуальное, Общество /  1648 /  Комментировать

Дмитро Добродомов

uk real

Дмитро Добродомов о забороні Савіку Шустеру працювати в Україні. Частина 2.

Интервью с Дмитрием Добродомовым на канале News One, о запрете Савику Шустеру работать в Украине.

Дмитрий Добродомов входит в число тех депутатов, которые присутствовали вчера на пресс-конференции Савика Шустера, которая была созвана экстренно в 20.30. И так же Дмитрий Добродомов присутствовал в Центре занятости.

В последние 2 года по отношению к ток-шоу Савика Шустера в соцсетях было много претензий. Его обвиняли в том, что он дает слово представителям тех сил, которым по мнению патриотов не стоит давать слово.

Давайте подивимось на журналістику в чистому вигляді. Я теж не в захваті, коли з трибуни Верховної Ради виступає Бойко чи колишні регіонали, але їх вибрали люди.

Опозиційний блок, вчорашні регіонали, так само розправлялися із журналістами але, ще раз скажу, що вони навіть не додумалися до таких цинічних способів. Але цілі в них на сьогоднішній день однакові і тут не треба будувати собі жодних ілюзій.

Питання в тому, що в нас є плюралізм думок тому, що свобода слова є основним із гарантів демократичного суспільства і нашої євроінтеграції.

Я переконаний, що сьогодні буде реакція від європейських представництв, що до цієї резонансної справи. Але, я сам є частим гостем цієї студії і я можу оцінити це і як журналіст, і як депутат, і як просто громадянин. Це є абсолютно відкрита площадка і я розумію, що не подобається владі. Не подобається те, що там присутні люди, а люди там голосують. Тобто вони реагують на ініціативи влади.

Безперечно, що коли тій самий голова ДФС Насіров розповідає невнятно про те, чому він не задекларував свої дві лондонські квартири грубо порушуючи законодавство. Та має підтримку студії 6 відсотків. А наприклад певні ініціативи, що стосуються боротьби з корупцією, реальною боротьби з корупцією чи реформ, чи то Президента, чи Прем’єр-міністра мають підтримку 5-7 відсотків, це однозначно не подобається тим хто зараз при владі. Їм дуже подобається те, що телевізійні канали зараз не показують.

Тому зараз до речі лакмусовий папірець для журналістів, телеканалів, сайтів та газет солідуюватися навколо цього тому, що Савік, це метод залякування в тім числі і журналістів, тому що він буде першим.

Далі якщо ця справа їм зійду з рук, якщо їм вдасться реалізувати свій план під ударом опиниться кожен, в тому числі і ваш канал, тому що ми знаємо, що зараз відбувається з каналом, який також як ви дає відкриту площадку для різних думок. Я це завжди вітав і вітаю, мені звичайно подобаються ні всі представники, які з’являються на цих каналах, але вони мають на це право, тому що вони отримали мандат довіри від людей.

Ви кажете про відкриту площадку, тут дійсно можуть висловити свою думку будь-які депутати з іншими позиціями, з іншими думками. Ось вчора Савік Шустер, відповідаючи на питання нашої журналістки Вікторії Попович, порівняв Президента України зі Сталіним але з офшорами.

Дії які зараз є. Я вчора прочитав реакцію і Прем’єр-міністра і Президента вона мене особисто не задовільнила. Що це за совкова реакція, треба згуртовано розбиратися зі всім? Та там немає, що розбиратися, там цього розбору, це 15 хвилин. На те щоб, виправити помилку, покарати винних і вибачитися перед журналістами і журналістким колективом цього телеканалу. Ось як треба розбиратися в країні.

А дивіться в якому числі це спів пало. Вчора була сумна дата, 30ти річчя Чорнобильської аварії. Замість того щоби обговорювати дуже важливі питання, що стосується чорнобильців, яких зараз позбавили пільг, зарплат…

От ми наприклад, представники «Народного контролю», зареєстрували зараз відповідний законопроект, який має це повернути. Зараз ми на переддень дуже світлого, дуже важливого свята Великодня, коли люди зайняти іншими клопотами, саме в цей час відбуваються ці речі.

І я вам абсолютно гарантую, тому що не в перше з цім стикаюся, що це зроблено свідомо саме в цей час. Щоб відволікти увагу людей від цієї резонансної справи.

Дякуючи тим каналам, які об’єктивно висвітлюють цю подію і журналістам, які підтримують Шустера, змушенні були зреагувати керівники Держави на це. Але мене не цікавить реакція. Мене цікавлять дії. Я вже наслухався обіцянок типу, розібратися, покарати винних.., ні з чим не розібралися ні кого ні покарали. І скільки ця дивна вистава може тривати далі.

Олігархічна кліптократія. Дмитро Євгенович, до вас як Народного депутата більш конкретне запитання. Що очікуєте, звільнення керівника Державної Служби занятості чи Київської міської Служби занятості. Саме там можливо буде якась справа заведена, стосовно перевищення службових повноважень. Конкретні дії саме у бік Служби занятості?

Вчора ми чітко констатували, службовий підлог і халатність. Свідомо, не свідомо…

Ми пропонували виконуючім обов’язки,  доречи молодому чоловікові і мені дуже прикро, що через два с половиною років після Майдану, ці нові обличчя собі дозволяють робити такі речі. Вони мені нагадали молоду команду Черновецького, які з таким же цинізмом грабували місто Київ.

Ми їм вчора пропонували виправити цю помилку в іншому випадку екстрене повідомлення про скоєння злочину і цим мають займатися правоохоронні органи. Там все дуже просто, є факти, є один лист, другий, третій де зманіпульовані ці факти для того, щоб отримати результат. Анулювати ліцензію і далі спробувати вислати Савіка Шустера чи заборонити йому перебувати на території країни загалом, таким чином зняти проблеми.

Ті хто це робив і чиї підписи там стоять однозначно підпадають під дії кримінального кодексу. І перевіримо наскільки щирими були заяви Президента і Прем’єр-міністра, щодо наслідків розслідування очевидних, я наголошую очевидних правопорушень скоєних чиновниками.

Я відповідаю за свої слова, тому що вчора я уважно аналізував ці документи.

Дмитро Добродомов о забороні Савіку Шустеру працювати в Україні. Частина 1.

Новости партнеров