Ексклюзив. Абрамченко про наслідки харчового отруєння людей в Ізмаїлі.

Пятница, 22 июля, 2016 в 12:49, размещенно в Общество /  897 /  Комментировать

uk real

Ексклюзив. Абрамченко про наслідки харчового отруєння людей в Ізмаїлі.

На передодні з’явилася інформація про те, що отруїлися близько півсотні людей шаурмою. Тепер, станом на цей момент відомо, що кількість вже зросла до 70 людей, серед яких 13 дітей. Зараз усі заходи безпеки проводяться представниками СЕС. Яка ситуація станом на ранок, прокоментує міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Розкажіть, яка ситуація станом на ранок із людьми, які потрапили до лікарень через отруєння шаурмою? Скільки загалом їх зараз у лікарнях і який їх стан?

Кількість людей, що отруїлися шаурмою в Ізмаїлі, зросла до 77, серед них 15 дітей

В инфекционную больницу обратились 77 человек на утро. Все они госпитализированы из них, 62 взрослых и 15 детей, одна женщина беременная и один полуторогодовалый ребенок, которого мама накормила шаурмой. У всех остро-кишечная инфекция.

Ексклюзив. Абрамченко про наслідки харчового отруєння людей в Ізмаїлі

Все необходимые мероприятия по лечению больных производятся, медикаментами обеспечивает город из собственного бюджета. Что касается мероприятий по городу, данная торговая точка в рамках работы комитета БЧС закрыта. Создана рабочая группа, которая в течении двух дней проверяет все торговые точки, где реализуются фастфуды.

На передодні, ми з вами говорили про 50 людей, які потрапили на лікарняні ліжка. Через отруєння шаурмою, сьогодні вже 77. Чи є небезпека того, що побільшає кількість недужих, як ви оцінюєте ситуацію?

В ходе возбужденного уголовного дела, по факту массового отравления людей, выявлено, что было продано 100 порций шаурмы в течении 18-го и на утро 19-го июля. Есть инкубационный период у данной бактерии, сегодня последний день этого периода и мы рассчитываем, что эти все 77 человек, употребили эти 100 порций шаурмы и никто из города не уезжал.

Чи вживає зараз місцева влада якісь запобіжні заходи, щодо інших точок громадського харчування, в яких так само можуть бути ні якісні продукти? Чи є якісь екстрені перевірки?

Я бы хотел обратить внимание, что сегодня действует мораторий на проверки. Кстати, одна из причин, возникновение таких кишечных инфекций. Сегодня мы имеем право закрывать временно точки, а также производить проверки.

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко про оперативну обстановку в місті. Нагадаємо на передодні, в результаті отруєння шаурмою, почали потрапляти на лікарняні ліжка люди. Сьогодні їх вже 77 і міська влада вважає, що це остаточна цифра, вже хворих не більшатиме. Зараз стосовно тієї точки, де продавалася шаурма проводяться розслідування, працюють правоохоронці, з’ясовують чому такі не якісні продукти були задіяні у приготуванні продуктів харчування. Також ведеться робота стосовно інших місць громадського харчування.

Новости партнеров