Ексклюзив. Мосійчук про обшуки у будинку Олега Ляшка.

Вторник, 21 июня, 2016 в 12:16, размещенно в Общество /  1034 /  Комментировать

Ігор Мосійчук

uk real

Ексклюзив. Мосійчук про обшуки у будинку Олега Ляшка.

Радикал Андрій Лозовий, на своїй сторінці у Фейсбук заявив, що у Олега Ляшка відбуваються обшуки. До дому лідера «Радикальної партії» прийшли із самого ранку. Про деталі розповість однопартієць Олега Валерійовича, Ігор Мосійчук.

Розкажіть будь ласка, яка остання інформація, що шукали і у зв’язку із чим, цей обшук взагалі проводиться? Що вам відомо станом на цей момент?

Станом на цей момент, мені достеменно відомо, що разом з озброєними людьми до будинку де мешкає Олег Валерійович прибули представники Генеральної прокуратури. Що шукали, що хотіли найти, нам з’ясувати поки що не вдалося. Тому що, їм намагаються пояснити, що проводити обшук у цьому будинку без спеціального дозволу, не є можливим. Що для цього потрібно мати відповідні постанови і тому подібне.

Тому на разі з’ясувати навіть достеменну причину і те, що намагаються знайти в будинку, де мешкає Олег Валерійович, невідомо.

Штурму не було, але прибули і намагаються зайти в будівлю

Як себе поводили співробітники Генеральної Прокуратури разом зі спецназом?

Не було такого захоплення, як штурм, але прибули і намагаються зайти в будівлю. На разі, наскільки мені відомо, намагаються їм пояснити, що вони не мають права цього вчиняти і пояснити, хто мешкає у цьому будинку. Тому що, вони вмикають дурня і кажуть, що прийшли зовсім до іншої людини.

І на разі, нас обурює, партію обурює, зараз готується заява з цього привиду, буде відео з місця подій. Обурює перш за все те, що ці всі дії відбуваються на День народження мами Олега Валерійовича і це, такий привіт від Президента Порошенка в Опозицію до якого перебуває наша партія і наш лідер, це дуже неприємно.

З чим особисто ви пов’язуєте все це, можливо ви вже чули думку Олега Валерійовича? З чим це може бути пов’язано, у сьомій ранку, співробітники Генеральної Прокуратури разом зі спецназом із обшуком приходять до дому?

Я думаю, що це однозначно політичний тиск на нашу партію і я не виключаю, що пов’язаний він з тим, що Влада буде зараз докладати максимальних зусиль для того, щоб протягнути через Парламент закон про вибори на окупованих територіях. І зміни до Конституції в частині до особливого статусу для Донбасу.

Є всі передумови, є інформація про те, що це відбувається і я не виключаю, що такий грубий тиск пов’язаний саме з позицією «Радикальної партії», яка категорично заперечує, навіть можливість розгляду даних законопроектів.

Народний депутат України, член «Радикальної партії» Ігор Мосійчук, оперативне телефоном до студії каналу News One, прокоментував обшуки у помешканні Олега Ляшка.

Новости партнеров