Ексклюзив. Мосійчук про подробиці допиту в ГПУ.

Понедельник, 1 августа, 2016 в 13:35, размещенно в Общество /  803 /  Комментировать

Ексклюзив. Мосійчук про подробиці допиту в ГПУ.

uk real

Ексклюзив. Мосійчук про подробиці допиту в ГПУ.

Народний депутат України від фракції «Радикальної партії» Ігор Мосійчук, вже вийшов із Генеральної прокуратури після допиту. Сьогодні його та інших радикалів викликали для допиту у ГПУ в якості свідків за фактом побиття «Беркутом» активістів під Києво-Святошинським районним судом у січні 2014-го року. Про що саме розпитували у Генеральній прокуратурі радикалів, саме і розповість пан Ігор.

Розкажіть будь-ласка то, що було у Генеральній прокуратурі, які вам ставили питання, як проходив сам допит?

Власне зараз допитують одного Олега Валерійовича Ляшка. Я зайшов разом з ним до кабінету слідчого для того, щоб переконатися у якій справі це провадження. Це провадження дійсно у справі про події під Києво-Святошинським судом, які мали місце 10-го січня 2014-го року.

Мосійчук: Не правосудне рішення судді Бурбели викликало обурення активістів

В той день, коли суддя Бурбела виніс не правосудне рішення, засудивши мене та моїх побратимів у справі так званих «Васильківських терористів» до 6-ти років позбавлення волі. Цей неправосудний вирок викликав обурення присутніх активістів, присутніх Народних депутатів. В результаті цього «Беркут» застосував силу. Після застосування сили були потерпіли. Наприклад, Сергія Бойко, нинішнього депутата від «Свободи» по Броварах, нанизали беркутівці практично на металеву огорожу ногами. Було багато інших постраждалих.

Пізніше були сутички, коли Автомайдан зупинив «Беркут», який рухався спів Києво-Святошинського суду, там на скільки мені відомо по обличчю отримав нинішній Генеральний прокурор. Власне з цього приводу зараз і допитують Олега Ляшка.

Але є ряд запитань. Не для кого не таємниця, що саме неправосудне рішення судді Бурбели, що було встановлене Апеляційним судом Київської області, який скасував це рішення, стало причиною до масових заворушень і до того, що «Беркут» застосовував силу до людей.

Неправосудне рішення Бурбели, події під Києво-Святошинським судом стали причиною ухвалення ряди диктаторських законів 16-го січня. Що в свою чергу спричинило події на Грушевського і подальше кривавий розвиток подій Революції Гідності.

Мосійчук: Чому не висунуті обвинувачення судді Бурбелі і працівникам «Беркуту»?

Мосійчук: Чому не висунуті обвинувачення судді Бурбелі і працівникам «Беркуту»?

У мене і у всіх учасників Революції Гідності питання, чому не висунуте обвинувачення судді Бурбелі? Чому не висунуто жодних обвинувачень, я тільки що цікавився у слідчих, жодному працівнику «Беркуту».

Два з половиною роки триває ця справа, яка по суті може стати ключом до з’ясування того, чому саме таким кривавим сценарієм розвивалась революція. І жодного підозрюваного, жодного обвинуваченого. Сергій Бойко і досі не визнаний потерпілим. На скільки мені відомо, не допитувались громадські активісти, які там були присутні. Їх навіть не викликали в якості свідків, хоч і вони знімали відео, вони були присутні і все це бачили, і вони є дійсно свідками, які можуть дати реальні покази.

Натомість викликають Олега Валерійовича Ляшка, він мабуть самий помітний там був. Потім мене упізнав з десятого разу слідчий і каже: о, так вас також треба допитати, ви в клітки там були. Я розумію, може іще п’ять років будуть по-одному Народному депутату в рік допитувати.

Я сьогодні звернуся до Генерального прокурора з заявою про злочин, для того, щоб було висунуте підозра і в подальшому обвинувачення судді Бурбелі, який є справжнім винуватцем і причиною, як кривавих подій під Києво-Святошинським судом, так і подальшого розвитку Революції Гідності.

Новости партнеров