Ексклюзив. Ситуація в лікарні, куди привезли ректора НАУ Володимира Харченко.

Суббота, 27 августа, 2016 в 19:25, размещенно в Деньги, Общество /  791 /  Комментировать

uk real

Ексклюзив. Ситуація в лікарні, куди привезли ректора НАУ Володимира Харченко.

Яка зараз ситуація в лікарні? Це правда, що Володимира Харченко повідомили про підозру? Що говорять адвокати і взагалі, яка зараз ситуація?

Ми з самого ранку перебуваємо в Київський лікарні швидкої медичної допомоги. Від початку, коли вчора привезли сюди пана Харченко він перебував у відділені інтенсивної терапії. Проте в ночі його перевели до відділення гострих отруєнь. Адже саме у цьому відділені, є спеціальний блок для затриманих, які перебувають під наглядом правоохоронців.

Ексклюзив Ректору НАУ, якого напередодні викрили на хабарі, повідомили про підозру

Хочу зазначити, що сьогодні слідчі НАБУ, вручили пану Харченко підозру о 13.40. Проте, коли вони вийшли, то відмовилися від коментарів. Також, там перебували і адвокати пана Харченко. За останньою інформацією, вони підтвердили, що підозра була вручена і показали її нам.

Ректору НАУ, якого напередодні викрили на хабарі, повідомили про підозру

У підозрі ідеться проте, що пана Харченко звинувачують за статтею 368-ою частиною четвертою. І за це йому може загрожувати від семі до дванадцяти років ув’язнення. Коли саме, відбудеться судове засідання, наразі поки не відомо. Адвокати, найімовірніше думають, що це може відбутися вже у понеділок. Проте, вони і не виключають такої можливості, що судове засідання відбудеться навіть сьогодні, чи завтра. Адже кажуть, що це залежитиме від стану здоров’я самого Володимира Харченко.

Крім того зазначу, що сам Харченко підозру підписав, проте, біля свого підпису зазначив, що підозра не зрозуміла, факти викладенні не вірні і не відповідають дійсності.

До лікарні приїжджала донька пана Харченко, Юлія, разом зі своїм чоловіком. Вони від коментарів на камеру відмовляються. Проте, ні на камеру вони прокоментували ті обшуки, які відбувалися напередодні у квартирі Володимира Харченко. Під час яких, було вилучено майже п’ять мільйонів гривень, а також золоті злитки.

Вони сказали, що ці гроші, ніякого відношення до хабарів не мають. І, що це гроші, які батько разом з матерію збирали протягом тривалого часу. Також, вони зазначили, що ці гроші були марковані 2008-м роком. Тож, що це за кошти, чи хабар, чи інші, це вже буде встановлювати слідство.

Крім того, з Харченком перебуває ще один адвокат. І він залишається там, і продовжує з’ясовувати, ще якісь деталі справи.

Новости партнеров