Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Оксаною Корчинською.

Среда, 15 июня, 2016 в 10:00, размещенно в Актуальное, Общество /  2059 /  Комментировать

Оксана Корчинська

uk real

Ексклюзивне інтерв’ю з Народним депутатом Оксаною Корчинською.

Public cafe. Ранкова кава.

У гостях Народний депутат від фракції «Радикальна Партія» Оксана Корчинська

Підготували до вас низку запитань, матимемо як за звичай 3 хвилини, і спробуємо дізнатися вашу позицію. Знаю, що від вас ми почуємо щирі відповіді, сподіваємося, як найбільше.

Життєве кредо Оксани Корчинськой?

Служіння богові і Батьківщині.

Ситуація в зоні АТО погіршилася, посилились обстріли, чому на вашу думку? Тому, що деякі  пов’язують це з рішенням по безвізовому режиму і з Мінськими домовленостями.

Без сумніву, це тиск для того, щоб ми з вами прийняли зміни до Конституції, про особливий статус Донбасу і для того, щоб ми дозволили їм за нашим законодавством легалізувати їх вибори. І тоді для нас з вами, в даному разі, це поразка.

Вчора до України повернулися, ще два політв’язня, Солошенко та Афанасьєв. Коли чекати решту?

Нам це невідомо, але ми все повинні зробити для того, щоб вони всі повернулися і молиться за них кожен день.

Вибори на Донбасі, чи можуть вони відбутися за нинішній ситуації?

Я особисто надіюсь, що моя фракція категорично проти, щоб це відбулося. Тому, що це легалізація бандитів і терористів, котрі вбивали і стріляли в наших хлопців.

Як би могли здійснити одне ваше бажання, щоб це було?

Щоб після нашої перемоги настав мир.

Першочергові завдання Ради на вашу думку?

Багато. В перше, нам треба добитися зниження тарифів на комунальні послуги, тому, що населення не повинно страждати від того, що ми з вами хочем брати кредити в МВФ. Для того, щоб ми не брали кредити в МВФ, нам треба в даному разі ускладнити всі процеси виведення на податки в офшори. Тому треба створити або ТСК, або робочу групу по зловживанням в вищих ешелонах Влади і по офшорним скандалам.

Офшорні скандали розслідуються в світі, всі європейські країни активно розслідують. Новий офшорний скандал в Австрії, з задіянням наших вищих посадових осіб і ми повинні це довести, що ми не маємо права таке собі дозволяти.

Public cafe. Ранкова кава. У гостях Народний депутат від фракції «Радикальна Партія» Оксана Корчинська,

Public cafe. Ранкова кава. У гостях Народний депутат від фракції «Радикальна Партія» Оксана Корчинська,

Чи потрібні Україні перевибори?

Важке питання. Насправді те, що зараз прийде другий Парламент на зміну цього, нажаль буде гірший тому, що повернеться вся стара братія, регіонали, колишні, сьогоднішні ті хто перефарбувався. Тобто, це не будуть нажаль зміни на користь країні.

Я надіюсь, що наступний Парламент теж буде не довго. Прикро, що це за гроші все ж таки народу, а не за свої особисті гроші. Щоб політики за свої особисті гроші влаштовували вибори, тоді ради бога, нехай обираються скільки хочуть. Все одно всі платять за все, а так хоч платили б офіційно.

А от надіюсь на цей наступний Парламент, коли повернуться наші комбати, повернуться наші герої з фронту і я переконана, що будуть чесні люди. Це завжди була в історії людства аристократія. Трошки підростуть наші волонтери тому, що як показала практика, не всі волонтери можуть очолити і не спокуситися, на все ж таки спокуси влади.

Кому сьогодні вигідна війна на Сході?

Ми з вами країна відповіді. Вона вигідна Путіну і країні котра до нас завжди вороже ставилася, котра не визнає свободи, як токову, котра в даному разі, є країною сатани тому, що все в них там спроваджується, це я переконано. Що від сатани. На нашому з вами боці Господь бог.

Настя Гусарева, News One.

Новости партнеров