Інтерв’ю з Головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним.

Среда, 17 августа, 2016 в 12:28, размещенно в Общество /  944 /  Комментировать

Інтерв’ю з Головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним.

uk real

Інтерв’ю з Головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним.

Сьогодні під будівлею Генеральної прокуратури, з десятої ранку, відбувається акція на підтримку Національного Антикорупційного Бюро. Також, на початку цієї акції відбувся брифінг на якому виступали Народні депутати. Зокрема Віталій Касько, екс-заступник Генерального прокурора України, а також Віталій Шабунін, який є керівником Центру протидії корупції.

Ексклюзив. Віталій Шабунін прокоментує, що відбулося під час цієї акції.

На вашу думку, які наслідки сьогоднішня акція матиме? І зокрема, знов ж таки, на вашу думку, чого очікувати від сьогоднішньої зустрічі Юрія Луценко та Артема Ситника?

Без відносно до їх зустрічі, бо це інша історія. В нормальній країні, якщо працівники будь-якого правоохоронного органу, а в принципі Генеральної прокуратури. Не законно позбавляють волі і катують в підвалі Генеральної прокуратури, будь-яких громадян. Не говорим про Антикорупційне Бюро, це інша історія, будь-яких громадян. То, або керівник такої прокуратури, викидає на смітник історії, в той же день, тих, хто катував і їх керівників. Давши можливість посадити цих людей в тюрму. Або він це робить, або сам іде у відставку.

Шабунін: Або Луценко посадить катів у тюрму, або сам піде у відставку

Шабунін: Або Луценко посадить катів у тюрму, або сам піде у відставку

Луценко чотири дні, нічого не говорить і не коментує. Це не припустимо. Мені здається, що він обрав стратегію, ні помічати цього. Не можна ні помічати, в країні після «Революції гідності», катування людей в підвалі ГПУ.

Або Луценко зараз, зробить те, що він має зробити. Або він сам, має піти у відставку.

Зокрема, чим уся ця історія на вашу думку, може закінчитися, як для самого Генерального прокурора, так і для Антикорупційних відомств?

Я по-перше, хочу подякувати всім тим, хто сьогодні прийшли. Це фактично перший захід, куди ми просили прийти людей. За один день, літо, було достатньо багато людей. Більше, ніж я сподівався. Я переконаний, що наступна акція, буде ще масовійшою. Не дай бог треба буде третя, вона буде, ще масовійшою. Безперечно мирною, інтелігентною. Не довго, це було трошки більше, ніж година. Але кожний раз, наступна акція буде все більше масовою.

В мене прохання до Генерального прокурора, до Президента, не доводьте до цього. Луценко обіцяв очистити Генпрокуратуру. Поки його слова, пусте місце і нуль.

Віталій Шабунін, керівник Центру протидії корупції, розповідав про акцію, яка сьогодні з самого ранку відбулася під будівлею Генеральної прокуратури на підтримку Національного Антикорупційного Бюро.

Новости партнеров