Інтерв’ю з Народним депутатом Дмитром Добродомовим.

Пятница, 9 сентября, 2016 в 12:42, размещенно в Общество /  947 /  Комментировать

Інтерв’ю з Народним депутатом Дмитром Добродомовим.

uk real

Інтерв’ю з Народним депутатом Дмитром Добродомовим.

Народний депутат Дмитро Добродомов, коментує причини блокування «Азовом» «Київміськбуда» та ситуацію довкола скандалу через квартиру Лещенка.

Ми обговорюємо майнові теми, які стали цього тижня дуже актуальними, через квартиру Лещенка. А перед тим, є оперативна інформація і хочеться почути ваш коментар. «Азов» блокує «Київміськбуд»  і готується до його захоплення.

Що ви знаєте про те, що там може відбуватися? «Азов» пов’язують із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і в загалом «Народним фронтом». Як ви думаєте чи зараз не йдеться ймовірно про рейдерське захоплення «Київміськбуду» або зазіхання «Народного фронту» на «Київміськбуд»?

В даному конкретному випадку, причиною є нічні події у Святошинському районі, щодо незаконної забудови. Де саме «Азов» став на бік людей, які там відчайдушно боряться проти незаконної забудови з забудовниками і з тітушками.

Ексклюзив Добродомов про ймовірні причини пікету будівлі «Київміськбуду» ЦК «Азов»

Ексклюзив Добродомов про ймовірні причини пікету будівлі «Київміськбуду» ЦК «Азов»

Я гадаю, що неможна кожну подію політизувати, хоча ті останні протистояння, захоплення і блокування будівель, не є доброю тенденцією. Це є справа якраз поліції, щоби навести порядок, перед усім у столиці. Тому що, ці процеси починають перетворюватися у хаос. Якщо б правоохоронці вчасно втрутилися в ситуацію, то не було би вчорашнього протистояння і відповідно, напевне і сьогоднішніх дій.

Правоохоронці мають не лише розслідувати ти події, що вже трапились але і попереджати, це є їх основним завданням. Це, щодо цієї події.

Ексклюзив Добродомов: У скандалі через квартиру Лещенка я вбачаю позитив

А, щодо нерухомості, яку ви згадали, я вбачаю позитив у цьому скандалі в тому, що привернули увагу громадськості знову ж таки до теми в загалом корупції в політикумі. Я маю на увазі тут, що ті багато депутатів, які виступають із звинуваченнями і до них тож є багато питань. І тут, як ніколи актуальне, власне є повноцінний запуск системи є-декларування. Де вся країна нарешті дізнається проте, хто чим володіє і яким чином це здобув. Нагадає, що цей закон про запобіганню корупції, який передбачає запуск є-декларування там є і кримінальна відповідальність за внесення завідомо неправдивих даних.

Новости партнеров