Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком. Частина 2.

Среда, 7 сентября, 2016 в 19:06, размещенно в Деньги, Общество /  1042 /  Комментировать

Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком. Частина 2.

uk real

Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком. Частина 2.

Ігор Мосійчук, Народний депутат від «Радикальної партії», прокоментує ситуацію зі скандалом навколо Сергія Лещенка

Свого часу, ви теж були замішані в корупційних скандалах, з вас навіть Верховна Рада зняла депутатську недоторканність. Тоді ви називали це політичними переслідуваннями. Ви не вбачаєте зокрема, щодо Лещенка певних політичних можливо переслідувань, що це така атака проти нього?

Я не бачу абсолютно жодних політичних переслідувань, адже ніхто в порушення регламенту Лещенка не арештовує. Ніхто в порушення чинного законодавства його не затримував і я думаю не буде цього робити.

Ексклюзив Мосійчук: Я не бачу політичних переслідувань Сергія Лещенка

На мою думку, тут більше моральна складова. І знову ж таки, я хотів би сказати про бумеранг. Всі мабуть ще пам’ятають, як ще до виступу знаменитого Шокіна, який демонстрував стосовно мене сфальшоване відео, Лещенко показував на пальцях мені грати. Зрозуміло, що він був проінформований Шокіним, з яким вони тоді мали добрі стосунки, якого пізніше вони ганьбили, проте, що має відбутися в Парламенті. Проте, що в парламенті має відбутись наруга над законом.

Я свою не винуватість доводжу в суді. Це все є, абсолютно нормальним процесом. А виборці дадуть оцінку і відповідно правоохоронні органи.

Щоб закрити цю тему, хотів би уточнити. Щойно Олег Ляшко казав, що потрібно розібратися в тому, що сталося з квартирою Лещенка чи є там корупційна складова. Але знову ж таки, та сама «Українська правда» в своїй публікації писала проте, що сам Олег Ляшко винаймає будинок лише за 5000 гривень у передмісті столиці.

Як ви гадаєте, а у суспільства не може виникнути теж питання чи немає тут теж, певної корупційної складової? Адже за 5 тисяч, це якось дешево.

Ексклюзив Мосійчук: Я за те, щоб перевірили майно і доходи всіх Народних депутатів

Ексклюзив Мосійчук: Я за те, щоб перевірили майно і доходи всіх Народних депутатів

Якщо ви уважно чули Олега Валерійовича, я знаходився поруч і чув, то він сказав, я за те, щоб перевірили Лещенка, перевірили Ляшка, перевірили всіх.

Я повторюся, я за те, щоб перевірили Ляшка, Лещенка, Мосійчука. Також всіх Народних депутатів, чиновників Кабінету міністрів і тому подібне. Я переконаний, що така перевірка, таке прання білизни, яка приховувалась після є-декларування, вона буде сприяти переформатуванню, оновленню і очищенню політичної еліти. Ми не боїмося цього.

Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком.

Новости партнеров