Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком.

Среда, 7 сентября, 2016 в 18:04, размещенно в Деньги, Общество /  975 /  Комментировать

Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком.

uk real

Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком.

Мосійчук про публікацію списків депутатів-прогульників у газеті «Голос України» та пояснює свою позицію, щодо ситуації з квартирою Лещенко.

Ми бачимо, зареєстровано 347 депутатів. Вам не здається, що це замала цифра, враховуючи загальну кількість депутатського корпусу на початку роботи сесії, що можете сказати? І як власне ви оцінюєте ініціативу друкувати прізвища прогульників в «Голосі України», хіба це дієве?

Якщо стосується сьогоднішнього дня, то треба перевірити хто знаходиться в відряджені, так як сьогодні проходить міжнародний економічний форум в Польщі. Але в цілому, не явка депутатів, не голосування за закони, не реєстрація в залі, є злочином по відношенню до виборців. Адже виборці делегували нас виконувати обов’язки, приймати закони, розглядати закони.

Я вважаю, що публікація прогульників парламентських засідань, примітивний метод. А насправді вважаю, що потрібно впровадити систему, яка би передбачала позбавлення депутатського мандату без поважних причин, тих хто не відвідує сесійні засідання.

Дійсно, деякі Народні депутати купивши округи, засипавши їх гречкою, зараз не ходять на засідання, займаються вирішенням, які х ось своїх бізнес питань чи інших.

Ексклюзив Мосійчук: Деякі депутати замість того, щоб відвідувати засідання, займаються своїми справами

Ексклюзив Мосійчук: Деякі депутати замість того, щоб відвідувати засідання, займаються своїми справами

Якщо їм не потрібна законотворча діяльність, якщо їм не потрібен Парламент, як місце роботи, вони мають бути позбавленні мандата. Коли доярка чи робітник, не з’являться на роботу, їм не тільки не виплачуватимуть заробітну плату, але і через деякий час роботодавець їх звільнить.

Наш роботодавець, це український народ і українська нація, яка делегувала нас до Парламенту. І якщо Народний депутат не з’являється на робоче місце, він має бути позбавлений мандату, це сто відсоткове і тільки так має бути.

Сьогодні всі обговорюють ситуацію з квартирою Лещенко, яка ваша позиція? «Народний фронт» та «Радикальна партія», закликали НАБУ дати відповідь. Ви самі незадоволені тими поясненнями, які Лещенко вже додав з приводу своєї квартири?

Ексклюзив Мосійчук: Все в цьому житті повертається бумерангом

Ексклюзив Мосійчук: Все в цьому житті повертається бумерангом

Я би хотів сказати, що все в цьому житті повертається бумерангом. І багато речей, які робив Лещенко на замовлення олігархів, а це є вкривалі факти, публікації і тому подібне. Які навіть часто пересмикували факти, вони повернулись до нього бумерангом.

Зараз буде відбуватися є-декларування і я та мої колеги, будуть заповнювати є-декларації. За невірне їхнє заповнення, за приховування статків і джерела їхнього надходження, відповідно передбачена кримінальна відповідальність. Створено спеціальний орган, який буде це перевіряти.

Особисто я збираюсь декларувати все. З місця проживання до трусів, носків і всього, що є, щоб не виникало ніяких питань. А якщо говорити за борців з корупцією, які так не виразно намагаються пояснити суспільству, за джерело надходження коштів на придбання квартири. То я думаю, що в суспільстві дадуть їм оцінку, а відповідні антикорупційні органи дадуть правову оцінку.

Інтерв’ю з Народним депутатом Ігорем Мосійчуком. Частина 2.

Новости партнеров