Інтерв’ю з радником міністра внутрішніх справ Зоряном Шкіряком.

Понедельник, 7 ноября, 2016 в 15:48, размещенно в Общество /  1265 /  Комментировать

Інтерв’ю з радником міністра внутрішніх справ Зоряном Шкіряком.

uk real

Інтерв’ю з радником міністра внутрішніх справ Зоряном Шкіряком.

Буде введена норма, коли водій після зупинки транспортного засобу повинен буде не пред’являти, а передавати права поліцейському. Думаю, що не потрібно пояснювати для чого це потрібно. І на цей період часу перебувати в машині. Також думаю, що жодних питань, такі речі викликати не будуть.

Ексклюзив Шкіряк: Ми маємо вжити усіх заходів, які посилять ефективність роботи поліції

Ексклюзив Шкіряк: Ми маємо вжити усіх заходів, які посилять ефективність роботи поліції

Безумовно ми просимо збільшити термін адміністративного затримання до 24-х годин. Оскільки той термін, який є сьогодні не дає можливості і не дає достатньо часу в той чи інший спосіб перевірити потенційного правопорушника в тому числі і на наявність раніше скоєних ним злочинів.

Це насправді досить необхідні засоби, які повинні в першу чергу посилити ефективність роботи Національної поліції, в тому числі і з огляду на норму, яка буде передбачати виконання вимог поліцейського незалежно від соціального статусу або ж посади до тих осіб до яких це стосується в конкретній ситуації. І в даному контексті ми вважаємо це необхідним, оскільки, як ми бачимо останнім часом у нас виникала не одна проблема пов’язана власне із цими речами. І безперечно, ні в якому разі не потрібно виконувати відверто злочинних вимог, якщо це стосується поліцейського.

При цьому передбачається низка запобіжників, маю на увазі запобіжні заходи, якими будь-які дії поліцейського можуть бути оскаржені від вищого керівництва конкретної особи, а також до глави Національної поліції, Генпрокуратури та судів. Також ніхто не забороняє, бо дуже з цього приводу було міфів у соціальних мережах, щоб і третя особа або ж і сам потенційний порушник знімав своє спілкування з поліцейськими під час діалогу в тій чи інший конкретній ситуації.

Звичайно, що і у поліцейського, якщо ми говоримо про патрульну поліцію, під час виконання оперативних завдань, або несіння служби, також повинна бути включена камера спостереження під час спілкування з громадянином, яка також є запобіжником від будь-яких неправомірних дій поліції.

Ексклюзив Шкіряк: Суспільство має контролювати поліцію

Ексклюзив Шкіряк: Суспільство має контролювати поліцію

Ми наголошуємо на тому, що суспільство повинно контролювати поліцію і безперечно враховуючи те, що ми живемо у 21-у столітті в достатньо потужному інформаційному просторі, повірте, приховати якісь не законні дії достатньо складно. Тим більш, що ми самі говоримо про це відкрито і самі наполягаємо на тому, щоб у разі недобросовісного виконання своїх повноважень нашими поліцейськими, нас про це повідомляли.

І ще одна на мій погляд важлива норма, яка буде передбачати, що поліцейський буде фактично зобов’язаний реагувати на будь-які правопорушення або нештатні ситуації не тільки перебуваючи безпосередньо на службі, а в тому числі і перебуваючи за межами свого чергування, або свого відділку. Це працює в кожній цивілізованій країні світу.

Тому ми повинні усвідомлювати найголовніше, ми абсолютно справедливо вимагаємо від поліції сумлінного та ефективного виконання своїх задач. Але при цьому ми повинні дати можливість та механізм ефективного виконання цих завдань. Звичайно має бути контроль, чітке розуміння, що би унеможливити будь-яке правопорушення з боку поліцейських. А ми зі своєї сторони, звичайно на все це готові реагувати і у разі виявлення таких недобропорядних поліцейських, карати по всій строгості закону.

Новости партнеров