Кличко про підготовку до опалювального сезону в столиці.

Среда, 5 октября, 2016 в 15:55, размещенно в Общество, Топ-общество /  1412 /  Комментировать

Кличко про підготовку до опалювального сезону в столиці.

uk real

Кличко про підготовку до опалювального сезону в столиці.

Міський голова Києва Віталій Кличко, запевняє, що столиця готова до опалювального сезону. Також коментує ініціативу Влади, встановлення в Києві камер відео-спостереження.

Перший сніг на Заході України. У Карпатах вже гори зарясніли білим снігом. І це, відбувається перед тим, як температурні показники можуть знизитися і в столиці. Взагалі негода можлива в багатьох районах країни і актуальним питанням залишається для киян, коли розпочнеться опалювальний сезон.

Чи будуть теплими батареї у киян?

Ексклюзив Кличко: Я дав доручення розпочати подачу тепла лікарні, школи та дитсадки

Дійсно, зараз прийшов циклон в Україну, похолодання, навіть перший сніг випав в Карпатах. В Києві також, температура буде знижуватись до позначки, де ми вже повинні потрошку починати запуск тепла. І тому, я сьогодні дав доручення ПАТ «Київенерго» розпочати подачу тепла в лікарні, дитячі садки, школи та інші будинки соціального напрямку.

Раніше заявлялось проте, що опалювальний сезон аби його почати, може зірватися, зокрема з проблемами в «Київенерго». Відомо, що було арештовані рахунки, взагалі, що там відбувається? І щодо боргів, безпосередньо за енергоносії, як буде вирішуватись це питання?

Дійсно, проблема не проста. Рахунки 104-ох енергокомпаній по всій Україні були заблоковані. Також були заблоковані рахунки і у «Київенерго». Нам було складно здійснити прокладку тепломереж, встановлення лічильників.

Київ готовий до старту опалювального сезону.

Київ готовий до старту опалювального сезону.

Ми находили напрямки, яким чином ми можемо вийти з цієї ситуації. Ми профінансували встановлення лічильників тепла, це коштувало нам, приблизно 40 мільйонів гривень. На ті  зобов’язання, які повинні були взяти на себе «Київенерго», ми дали аванс 250 мільйонів гривень розуміючи, що рахунки заблоковані на те, щоб роботи з ремонту проводились.

І зараз можу говорити, і тій звіт, що був зараз на нараді, яка проходила з представниками «Київенерго» дає нам підстави говорити, щодо опалювального сезону місто Київ підготовлено.

Ще одна ініціатива Влади, планується встановити 8 тисяч камер відео-спостереження. Розкажіть, що за камери, де вони будуть розташовані і навіщо?

Кличко щодо ініціативи встановлення в Києві камер відео-спостереження.

Кличко щодо ініціативи встановлення в Києві камер відео-спостереження.

На початку цього року, була прийнята програма «Безпечна столиця». І в одному із напрямків цієї програми, це встановлення відео-спостереження. Це світова практика, яка дає підстави, набагато швидше і легше виявляти порушення закону. І дає можливість контролювати події, які відбуваються в місті.

Ця програма, входить до загальної програми «Smart city» або «Розумне місто», і дає можливість розпізнавати людей, які зробили порушення закону, а також попереджувати надзвичайні ситуації. І в цьому напрямку ми рухаємось тим же шляхом, якім йдуть багато світових столиць.

В цьому році, буде встановлено 4 тисячі камер відео-спостереження. Загальна цифра цих камер повинна бути близько 8 тисяч. Враховуючи не просту криміногенну ситуацію, це дає можливість і ми плануємо взяти під контроль процеси, які пов’язані з порушенням закону.

Новости партнеров