Кулуари ВР. Ігор Луценко про офшори Данилюка.

Пятница, 22 апреля, 2016 в 15:26, размещенно в Деньги, Общество /  884 /  Комментировать

Ігор Луценко

uk real

Кулуари ВР. Ігор Луценко про офшори Данилюка.

Інтерв’ю з Ігором Луценко, Народним депутатом, від фракції «Батьківщина»


Суд має вирішити, чи накладати на пана Данилюка адміністративне стягнення чи ні, тобто це близько від 3 до 5 мінімальних заробітних плат, приблизно. Після цього, якщо дійсно суд прийме таке рішення, він має бути, Олександр Данилюк, занесений до реєстру корупціонерів.

І він буде підпадати під закон про люстрацію чиновників?

Тут не в люстрації питання, тут питання в тому, що надалі після цього, якщо таке рішення дійсно буде прийнято йому буде заборонено займати державні посади.

То він, що зараз має зробити, зі своєї посади піти добровільно?

Я б йому рекомендував добровільно. Тобто я вважаю, що це, або можливо треба розглянути можливо там немає складу правопорушень, можливо там є нюанси про які я не знаю. Я ні можу про нього сказати нічого гарного і нічого поганого, про ці обставини я лише знаю зі ЗМІ.

Але, якщо дійсно там немає складу правопорушень він може далі працювати. А якщо є, закон далі передбачає, що він не може далі знаходитись на цій посаді і щоб показати лояльність до закону, я б на його місці дійсно приймав якесь таке рішення.

Пан Данилюк принаймні пообіцяв, що він задекларує всі свої офшорні кампанії.

Питання в декларуванні, це вже не грає ролі. Є конкретно порушення ним норм законодавства. Він не має права совміщати ці посади і це однозначно є підстави для регаля СБУ. Яке рішення прийме суд я не знаю, але СБУ має тут регулювати про що я звісно сьогодні звернуся, щоб СБУ випадково не забуло про це.

Одним із своїх останніх розпоряджень Володимир Гройсман збільшив зарплату депутатам майже втричі. Пенсіонерам при тому збільшили на 100 гривен пенсію. Як вам це видається, це нормальні таки от підвищення?

Я так скажу, що на долі пенсіонерів це на жаль ніяким чином не вплине тому що на Верховну Раду виділено певний бюджет і він був лише перерозподілен на користь зарплат депутатів, а не на користь матеріально-технічного забезпечення, як це було раніше. І в мене до речі є підозри, що ці кошти раніше банально крались на якісь там ремонт чи обладнання в тричі завищеними цінами.

Тобто с точки зору, щоб прикоротити тут корупцію на рівні Верховної Ради, це правильно більше платити самім депутатам.

Знову такі, ми в комітеті корупції маємо консолідовану думку з цього привиду, це дуже потужний антикорупційний захід. Тому, що я точно знаю, що певні бізнесмени і олігархи, які зараз спонсорують ряд депутатів, вони вже не задоволені цією новиною. Тому, що депутати принаймні мають якусь матеріальну базу і таким чином вони можуть самі себе забезпечити, раніше цього не було.

Як депутатам жилося раніше на шість тисяч гривен.

Та ні хто не жив. Я вам гарантую.

Новости партнеров