Кулуари ВР. Зарплату Народного депутата потрібно прив’язувати до рівня мінімальної зарплати в країні. Юрій Бойко.

Пятница, 22 апреля, 2016 в 14:12, размещенно в Деньги, Общество /  1060 /  Комментировать

Юрій Бойко

uk real

Кулуари ВР. Зарплату Народного депутата потрібно прив’язувати до рівня мінімальної зарплати в країні. Юрій Бойко.

Інтерв’ю з Юрієм Бойко, Головою фракції «Опозиційного Блоку»


Сьогодні година запитань до Уряду, вже є якісь запитання?

— Да, в нас є запитання, які стосуються в перш за все це медицини, підтримки проф-тех освіти, тобто ті питання, які були нами анонсовані, важливі, які мають значення для людей ми їх будемо ставити перед Урядом.

Володимир Гройсман перед приходом своїм в Кабінет Міністрів підписав розпорядження про збільшення заробітної плати депутатів в тричі. Як ви вважаєте, це позитивний крок і власне, як до того виживали депутати на 6 тисяч зарплати?

— Ми вважаємо сьогодні, що будь-яке підвищення зарплати для Народніх депутатів це не правильно. Зарплату Народного депутата потрібно прив’язувати до рівня мінімальної зарплати в країні. Збільшується мінімальна зарплата, таким же чином збільшується зарплата депутата.

— А так адміністративним рішенням приймати, в три рази або в скільки піднімати зарплату я просто розумію, що це не правильно, тому що люди цього не отримують і практично це не правильне адміністративне рішення.

А це з менше корупційний ризик? Більшість Народних депутатів каже, що це зменшить ризик, через те і підвищили.

— Депутатам потрібно жити, як живе вся країна. Якщо в країні піднімається зарплата, то щойно потрібно збільшувати зарплату і в депутатів. Тут ці ризики вони не до чого, якщо країна і люди потерпають депутати повинні жити також. Піднімають зарплату людям, піднімають зарплату і депутатам. Тільки так.

Новости партнеров