Мосійчук: Необхідно покарати винних у Іловайській трагедії.

Понедельник, 29 августа, 2016 в 12:52, размещенно в Общество /  942 /  Комментировать

Мосійчук: Необхідно покарати винних у Іловайській трагедії.

uk real

Мосійчук: Необхідно покарати винних у Іловайській трагедії.

У ЗМІ пишуть, мовляв зараз активно розповсюджується, такий собі темник із Адміністрації Президента про те, як висвітлювати Іловайську трагедію. Щось про це знаєте?

Про темник нічого не знаю. Якщо такий ганебний факт має місце, то він залишиться на совісті тих, хто допустив до Іловайської трагедії. Насправді про темники більше мають говорити журналісти, якщо вони їм дійсно надходять.

Я в свою чергу хочу сказати, чому я згадав прізвище Анатолія Матіоса. Тому що два роки з дня трагедії і жодної реальної особи не названо слідством, не названо жодного винного. Я чув, як тільки що в студії говорили про те, що це зруйнує міць держави і відповідно рейтинг. Він був зруйнований два роки тому, коли в результаті бездумного і бездарного військового керівництва, загинули найкращі.

Мосійчук: відповідальність мають понести і ті, хто два роки покриває цей злочин проти нації

Мосійчук: відповідальність мають понести і ті, хто два роки покриває цей злочин проти нації

Серед тих, хто загинув під Іловайськом, були і мої друзі. І мені абсолютно не байдуже, як просувається це слідство. Я впевнений, що рано, чи пізно,  після зміни керівництва в країні, розслідування буде проведено. Але тоді вже відповідальність дійсно мають понести не тільки ті, хто причинив до утворення котла своїм бездарним командуванням. А і ті, хто два роки зараз покриває цей злочин проти нації та держави.

Генпрокурор України Юрій Луценко, ще 15-го липня у Верховній Раді заявив, що вже у першій половині серпня буде завершено, вже до речі не першу експертизу з приводу причин трагедії в Іловайську. При цьому він зазначив, що Народні депутати за бажання можуть мати доступ до державної таємниці і власне, знайомитися з результатами цієї експертизи. Чи ви пробували це зробити? І що, може плануєте, у Луценка, коли він буде восени звітувати перед Парламентом за роботу, запитувати у нього з приводу Іловайська якраз?

Насправді я вважаю, що всі документи, які стосуються Іловайської трагедії, мають бути публічними. Країна має знати, хто винен в загибелі найкращих синів і доньок під Іловайськом.

Щодо запитань до Юрія Віталійовича. Якщо ситуація буде залишатися такою, як і є. То у мене буде одне єдине запитання, коли піде у відставку військовий прокурор Анатолій Матіос? Який два роки покриває тих, хто винен в Іловайський трагедії. Який несе безпосередню відповідальність за репресії над добровольцями і іншими подібними справами.

Ігор Мосійчук, Народний депутат від «Радикальної партії» про причини Іловайської трагедії та його позиція у тому, хто винен в загибелі найкращих синів і доньок під Іловайськом.

Новости партнеров