Прокурор Білий побув під вартою 5 днів і вийшов на свободу.

Пятница, 23 сентября, 2016 в 13:06, размещенно в Деньги, Общество /  945 /  Комментировать

Прокурор Білий побув під вартою 5 днів і вийшов на свободу.

uk real

Прокурор Білий побув під вартою 5 днів і вийшов на свободу.

Суд звільнив з-під варти першого заступника керівника Одеської місцевої прокуратури №4 Валерія Білого, який був арештований за звинуваченням в отриманні неправомірної вигоди. Про це свідчить ухвала Апеляційного суду Одеської області від 7 вересня.

Колегія апеляційного суду (головуючий – Бритков С.І., судді Потанін О.О., Гончаров О.О.) дійшла висновку, що прокурором під час розгляду клопотання в суді першої інстанції не було доведено наявність обґрунтованої підозри Білому, а також існування ризиків того, що він буде переховуватись від слідства чи суду.

Зокрема, колегія вказує, що з наведених в ухвалі доказів, а саме з показань потерпілої сторони та з протоколу огляду приміщення, де підозрюваний був затриманий, не вбачаються дані про отримання вигоди Білим.

Також прокуратура не назвала реальну суму орендної плати за приміщення, яке Білий отримав в користування. Апеляційний суд також звертає увагу на те, що договір оренди починає діяти з 31.10.2016, «тобто немає підстав вважати, що Білим була отримана неправомірна вигода».

Білий попався на корупції, коли «вибивав» знижку для своєї дружини Ілони Майсурадзе

Білий попався на корупції, коли «вибивав» знижку для своєї дружини Ілони Майсурадзе

Нагадаємо, 01.09.2016 перший заступник керівника Одеської місцевої прокуратури №4 Валерій Білий був затриманий після підписання договору оренди приміщень площею 205 кв м в будівлі № 23 по вул. Чорноморського козацтва в Одесі.

Досудовим слідством встановлено, що прокурор з липня почав домовлятися з представником ТОВ «Маренеро», яке займає три поверхи вказаної будівлі, про отримання приміщень під офіс його дружини. Як повідомляють місцеві ЗМІ, Ілона Майсурадзе зареєстрована як ФОП, займається торгівлею парфумами.

Білий хотів знижку, і отримав її, використовуючи службове становище. Зокрема, на прохання керівництва ТОВ «Маренеро» він погодив в Суворовській райадміністрації м. Одеси проект благоустрою території перед будівлею по вул. Чорноморського козацтва, 23. Крім того, прокурор обіцяв і в подальшому сприяти фірмі.

Слідство вважає, що Білий отримав неправомірну вигоду на суму 52 тис грн у вигляді знижки на орендну плату за місяць. Інші орендарі платили вдвічі більше, тобто вони платили $20 за 1 кв м, а Білий повинен був платити $10.

2 вересня Приморський райсуд Одеси взяв Білого під варту до 30 жовтня, визначивши заставу у розмірі 2 млн грн. Та, Апеляційний суд 9 вересня цю ухвалу скасував.

Юрія Луценка обурила дорога Toyota Avalon

Юрія Луценка обурила дорога Toyota Avalon

У червні генпрокурора Юрія Луценка обурила дорога Toyota Avalon під місцевою прокуратурою в Одесі, власником якої виявився Валерій Білий. Тоді генпрокурор сказав: «З таким підходом або продекларуйте, де взяли гроші, або звільняйтесь». Білий, натомість, написав заяву про декретну відпустку за своєю дитиною 2015 року народження.

Зауважимо, що Білий задекларував свою Toyota Avalon (2013 р.в.) у 2014 році, окрім якої він також володів Toyota Camry (2007 р.в.). А його дружина на той час їздила на Mitsubishi Pajero Sport (2011 р.в.). При цьому прокурор не задекларував квартиру дружини в центрі Одеси на вул. Малій Арнаутській, 105/1.

Новости партнеров