Розенблат про роботу Верховної Ради цього тижня.

Понедельник, 11 июля, 2016 в 12:50, размещенно в Общество /  914 /  Комментировать

Борислав Розенблат

uk real

Розенблат про роботу Верховної Ради цього тижня.

З самого ранку ми ставимо запитання нашим глядачам, який настрій у Народних депутатів в останній тиждень роботи Верховної Ради. Який він, «протестний» — блокуватимуть трибуну, чи «валізний» — уникатимуть скандалів перед відпустками. Ви б, як на це питання відповіли? Особисто у вас, який настрій на цей тиждень?

Я знаю по своїх колегах, в нас настрій бойовий. Чому бойовий, тому, що дуже багато запитань.

Будете блокувати, чи деблокувати, чи як?

Ми не будемо блокувати, будемо працювати з нашими колегами, тому нам сьогодні не треба протистояння. Нам треба сьогодні плідна робота в Парламенті.

Розенблат: Ми не будемо блокувати роботу Парламенту, а навпаки – закликатимемо колег плідно працювати

Дуже багато законопроектів, які так турбують людей. Є чим займатися, є багато економічних законів, є урегулювання банківський системи. Тобто, це все на сьогодні треба негайно приймати в Парламенті.

А робить сьогодні якісь заяви, що ми бажаємо працювати, а потім блокувати трибуну, на разі я зчитаю це негативним сценарієм в роботі Парламенту і до нічого доброго це не приведе. Для нас найголовніше, це зробити усе, щоб Парламент працював.

Радикали, ще минуло тижня заявляли проте, що свій сидячий протест вони не припинятимуть. І вочевидь, як раз цього тижня до них долучяться також представники, так званої демократичної опозиції, яка так широко сформувалася. Це і «Батьківщина» і позафракційні депутати.

Цього тижня, з того, що ви сказали, не вдаватимуться коаліціанти до таких от спроб деблокувати трибуну президії Верховної Ради, аби розпочалася робота.

Розенблат: Ми готові приєднатися до роботи ТСК з тарифів

Зараз буде погоджувальна рада, я думаю на неї всі питання, які ви кажете, будуть вже зняті. Я вважаю на сьогоднішній день всі пропозиції, які лунали від наших опозиційних колег. Проте, що треба створити Тимчасово слідчу комісію, по розслідуванням, комісію по тарифам. Будь ласка створюйте, ми готові приєднатися, готові направити своїх депутатів в ці комісії. Давайте зробимо все для того, щоб працювати. Просто зробити сидяче страйкування і не давати можливість працювати Парламенту? Я не хочу адже це коментувати.

На засіданні, коли був пан Коболь, замість того, щоб задати питання Юлія Володимирівна крім образ, нічого більше не казала. І останнє. Коли прийшов Уряд у п’ятницю, щоб відповісти на всі запитання, які більш турбують сьогодні людей. Яким чином будуть субсидії нараховуватись, як будуть їх сплачувати, чи достатньо коштів сьогодні в бюджеті? Що сталося? Заблокували трибуну, щоб адже не дати можливість задати ці запитання.

Але ж можна було питання з місця задавати. Ми пам’ятаємо, як Верховна Рада працювала при заблокованої трибуні і задавали урядовцям з місця Народні депутати. Що в п’ятницю було такого, поясніть, чому Верховна Рада не могла працювати і депутати не могли ставити запитання урядовцям? Можливо в урядовців просто відповідей не було? Можливо, це такий гарний спектакль був?

Розенблат: Депутатам має бути соромно за блокування роботи Верховної Ради

На мою думку Андрій Парубій не є конферансьє, який стоїть біля трибуни з мікрофоном. У нього є своє робоче місце і для того він є голова Верховної Ради України. На нас дивиться весь світ, наші колеги. Президент в цей час виступає в Варшаві і доповідає про українські досягнення, а ми в цей час сидимо біля трибуни і не даємо можливості працювати. Тому я вважаю це не конструктивною роботою і нема нам робити чого перед усім світом.

Тобто особисто підсумовуючи нашу розмову, сподіваєтеся ви на конструктивну і продуктивну роботу цього тижня Верховної Ради?

Ми налаштовані не тільки на конструктивну роботу, а ми хочемо, щоб наші колеги зрозуміли, що налаштовуємося не те, щоб на поступки, а на всі їхні пропозиції, заради того, щоб працювати в Парламенті.

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка», Борислав Розенблат, коментував свої прогнози про роботу Верховної Ради цього пленарного тижня. А на скільки вони справдяться, будемо бачити.

Новости партнеров