Розенко про порядок надання субсидій населенню.

Пятница, 9 сентября, 2016 в 10:56, размещенно в Актуальное, Общество, Экономика /  1528 /  Комментировать

Розенко про порядок надання субсидій населенню.

uk real

Розенко про порядок надання субсидій населенню.

Тепер отримати субсидії власникам земельних паїв стане складніше. Уряд змінив порядок розрахунку доходу сім’ї при нарахуванні субсидії на житлово-комунальні послуги та придбання палива. За рішенням Кабміну у сукупному доході не враховутимуться вартість безкоштовних санаторно-курортних путівок і регресні виплати.

Зате, будуть включені доходи від земельних паїв на підставі відповідних довідок. Також постанова уточнює порядок автоматичного призначення субсидії на наступний період.

Кабмін ускладнив отримання субсидій власникам земельних паїв

Про субсидування населення, розпитаємо у віце прем’єр-міністра із соціальної політики Павла Розенка.

Перше до вас питання. Скільки нині субсидіантів в Україні і скільки буде, після таких новацій, вже наступного року?

Я би просив всіх не нагнітати ситуацію, навколо цього питання. Бо насправді, нічого нового, що до паїв, вчора Уряд не прийняв. У нас і до цього часу, власники паїв, які отримують доход із цих паїв, цей доход у нас і зараз враховується в розрахунки субсидії. Ми просто уточнили механізм подачі звітності. Тому ніяких проблем у людей, які мають паї, не виникне.

Ексклюзив Розенко: У людей, які мають паї, ніяких проблем із субсидіями не виникне

Я хочу нагадати, що рік тому ми взагалі вивели паї людей, які мають паї але не мають доходів на ці  паї, ми вилучили цю норму із їхнього розрахунку їхніх субсидій. І зараз так само, ці паї, які не приносять доходу людині, не включаються в склад сукупного доходу. Тобто, відбулося уточнення і не більше того.

Ексклюзив Розенко: 5.5 млн родин мають субсидії

Ексклюзив Розенко: 5.5 млн родин мають субсидії

Щодо кількості субсидіантів. На сьогоднішній день у нас є дві цифри. Це приблизно 5.5 мільйонів українських родин, які сьогодні оформили субсидію, ще в минулому опалювальному сезоні, їм зараз іде автоматичний перерахунок субсидій. Тобто ці родини, не ходять знову в управління соцзахисту, не подають нові документи і не стоять в чергах. І на сьогоднішній день, біля 500 тисяч українських родин звернулися за субсидією в перше. Це з першого травня, приблизно така кількість родин звернулась додатково за отриманням субсидії.

Трошки жовтеньке таке запитання. Це питання, щодо пенсії пану Азарову. Справа в тім, що ми вчора провели голосування. Були такі різні повідомлення, що будуть йому виплачувати пенсію і не будуть. Але ж тут питання де Азаров і хто він такий, і таке інше. Так чи будуть пану Азарову виплачувати українську пенсію?

По-перше, у правоохоронних органів, є великі претензії до пана Азарова. І не дарма пан Азаров зараз знаходиться не на території України, а живе за її межами.

По-друге, тут не питання, громадянин України чи ні. У нас є абсолютна чітка норма чинного законодавства, яка передбачає, що людина, яка виїжджає за межі країни і не перебуває на території України певний час, то це є підставою для того, щоби не платити йому відповідні пенсійні виплати.

Пан Азаров, більш ніж два роки, перебуває за межами нашої держави. Ми взагалі не знаємо і не можемо встановити місце його проживання. Чи жива ця людина, чи не жива. Тому очевидно, що ми маємо всі законні підстави не платити йому пенсію.

Новости партнеров