Шкіряк про пропозицію Авакова щодо презумпції правоти поліцейського.

Вторник, 27 сентября, 2016 в 12:16, размещенно в Общество /  2123 /  Комментировать

Шкіряк про пропозицію Авакова щодо презумпції правоти поліцейського.

uk real

Шкіряк про пропозицію Авакова щодо презумпції правоти поліцейського.

Радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк коментує, для чого цей новий закон щодо презумпції правоти поліцейського і нові додаткові права для поліціантів.

Питання, щодо пропозиції пана Авакова, закріпити презумпцію правоти поліцейського. Дивлячись вже на діюче чинне законодавство там вже є, наприклад, що громадянин має беззаперечно  виконувати всі законні вимоги поліції і так далі.

Як ви пояснити громадянам, для чого цей новий закон і нові додаткові права для поліціантів?

Шкіряк: Закон про Нацполіцію, є недосконалим законодавством

Закон про Національну поліцію, на цьому етапі, безумовно не досконале законодавство. То тому, коли ми говоримо про презумпцію правоти поліцейського, це є норма і практика, яка застосовується в усіх без виключення цивілізованих країнах світу, які можна достатньо довго перелічувати.

Не всі готові виконувати закон.

Шкіряк: Деякі «експерти» дуже люблять повчати поліцейських нормам закону

І безперечно в цьому законі, жодним чином не можна передбачати навіть мінімального натяку на якусь диктатуру. Оскільки ми чули, протягом вчорашнього дня заяви, таких собі «експертів», які як правило дуже люблять повчати наших поліцейських нормам закону, а тільки коли доходить до того, що закон потрібно виконувати, то виявляється, що не всі до цього готові.

Тому, якщо говорити про будь-якого законослухняного громадянина, то жодних питань не виникає. Знаєте, я вчора дуже з багатьма людьми спілкувався, навіть підходили люди на вулиці і вітали таку пропозицію.

Шкіряк: Треба надати поліцейським вдосконали механізми

Шкіряк: Треба надати поліцейським вдосконали механізми

Але сьогодні мова іде проте, що якщо ми вимагаємо від поліцейського ефективного виконання своїх службових обов’язків, то ми, як мінімум повинні дати йому механізми для реалізації таких вимог.

Суспільство безперечно, як платники податків мають контролювати правоохоронні органи але в свою чергу, ми повинні розуміти, що ми повинні виховувати у суспільства повагу до державних інституцій, одною із яких, є правоохоронна система. А її уособленням, є патрульний або поліцейський у формі. І коли ми говоримо про презумпцію правоти, ми говоримо тільки виключно про презумпцію правоти поліцейського під час виконання своїх службових повноважень.

Новости партнеров