Сьогодні в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Зорян Шкіряк.

Понедельник, 21 ноября, 2016 в 11:27, размещенно в Общество, Топ-общество /  1831 /  Комментировать

Сьогодні в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Зорян Шкіряк.

uk real

Сьогодні в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Зорян Шкіряк.

Сьогодні у зв’язку з масовими заходами до річниці Революції гідності у центрі Києва буде обмежено рух транспорту.

Звертаємо вашу увагу, що вже зараз перекриті вулиці Хрещатик, Михайлівська, Інституцька, Ольгінська та Архітектора Городецького. Так само частково перекриті вулиці Лаврська, Цитадельна та Банкова. З повним переліком водії можуть ознайомитися на сайті КМДА.

У центрі Києва обмежено рух транспорту.

Є інформація і для пасажирів. Станція метро «Хрещатик» сьогодні закрита на вхід і вихід до вулиці Інституцької. Також можливі зміни у роботі інших станцій столичного метрополітену.

Ексклюзивне інтерв’ю з радником міністра внутрішніх справ Зоряном Шкіряком, щодо заходів безпеки сьогодні у столиці.

Про заходи безпеки сьогодні у центрі Києва. Отже вже «Азов», «Правий сектор», «Білий молот», заявили про те, що планують сьогодні акції у центрі столиці. Скільки правоохоронців будуть забезпечувати правопорядок і чи немає даних, інформації про ймовірні провокації?

Ексклюзив Шкіряк про посилення заходів безпеки з нагоди дня Гідності і Свободи.

Ексклюзив Шкіряк про посилення заходів безпеки з нагоди дня Гідності і Свободи.

Перш за все, я хочу все ж таки привітати всіх патріотів України з сьогоднішнім днем, днем Гідності і Свободи. Це безумовно величний день для кожної людини, яка була безпосередньо учасником Майдану і Революції гідності.

Що стосується охорони громадського порядку. На сьогоднішній день в Києві запланована низка заходів. І всього охорону громадського порядку і здійснення необхідних функцій, будуть виконувати 6 тисяч правоохоронців. Тобто, мова іде про працівників національної поліції та бійців Національної гвардії України.

Поліція поставила в центрі Києва металодетектори для уникнення провокацій

Поліція поставила в центрі Києва металодетектори для уникнення провокаційПоліція поставила в центрі Києва металодетектори для уникнення провокацій

Справді, ми змушені сьогодні обмежувати рух транспорту в центрі столиці. Власне, в цій ситуації, ми сподіваємося на розуміння, в першу чергу водіїв. Безумовно ми просимо вибачення у киян та гостей столиці, за ті незручності, які будуть виникати у зв’язку з обмеженням руху. Але тим не менш сподіваємось на розуміння, оскільки, як показує практика, і мешканці Києва, і гості, підтримують і розуміють необхідність проведення таких заходів. Оскільки нажаль, ми протягом двох останніх років живемо у стані постійної терористичної загрози. І ті заходи, які здійснюються Національною поліцією, є необхідними. В першу чергу, за для захисту життя, прав і свободи мирних громадян і тих, хто буде безпосередньо брати участь в сьогоднішніх заходах в центрі міста.

Про можливість провокацій.

Щодо заяв про можливості провокацій. Так, ми не виключаємо, що провокативні дії можуть бути здійснені з боку різних деструктивних сил. Я не хочу говорити конкретно про «Правий сектор» або «Азов», оскільки це патріотичні організації і ми переконані в тому, що жоден справжній патріот, і жоден воїн антитерористичної операції, а також учасник Революції гідності, ніколи не дозволить собі здійснювати будь-які провокації в цей величний день для кожного українця, бо тут є розуміння спільної відповідальності. Але те, що під різними, навіть можливо і патріотичними гаслами, ми не виключаємо, що можуть виникати такі провокації, і до цього ми безперечно будемо готові.

Ще раз дякуємо за розуміння киянам, оскільки, як показала практика 15-17-го листопада і встановленні рамки з металошукачами, і підвищена увага правоохоронців, сприймалося абсолютно нормально, бо люди розуміють, що все це робиться за ради їхньої безпеки.

Новости партнеров