Ексклюзив. Парасюк про подробиці сутички в Парламенті.

Среда, 15 июня, 2016 в 13:15, размещенно в Топ-общество /  937 /  Комментировать

uk real

Ексклюзив. Парасюк про подробиці сутички в Парламенті.

У Верховній Раді сталася штовханина за участі Володимира Парасюка.

Що стало причиною сутички у Верховній Раді, ексклюзивно телефоном телеканалу News One, розповів Володимир Парасюк.

Яка причина сутички у Парламенті?

Я в першу чергу хочу сказати журналістам, щоб писали нормально про цю подію, потому що, ні хто мені ніс не розбив, ні хто мене не побив і я почуваю себе дуже добре.

Що послужило причиною, що сталося?

Стосовно того, що відбулося, цей депутат почав розказувати, що на перевиборах у Кривому Розі була організована варта з місцевих бандитів і безпосередньо мене, моїх побратимів, хлопців з якими я воював. І я підійшов йому роз’яснити, що я не дозволю йому, тому що, це брехня і пропаганда.

Парасюк: Між мною та депутатом від «Опозиційного Блоку» сталася перепалка, але бійки не було

Який депутат, поточ нить будь ласка?

Я не цікавлюся, хто як називається в «Опозиційному Блоці», цей що виступав і казав, що у Кривому Розі була створена варта з місцевих бандитів і депутатів Верховної Ради. От я йому пояснив, що я не дозволю йому це говорити, бо я не бандит і свою честь та гідність не позволю нікому принижувати.

Коли стала словесна перепалка, вони перешли межу і почали мене обзивати. І сталась така не значна штовханина, на бійку вона точно не була похожа.

Парасюк: Між мною та депутатом від «Опозиційного Блоку» сталася перепалка, але бійки не було

Пане Володимиру, не вже без штовханини не можливо зараз, щось пояснювати, комуні кувати з вашими колегами, зокрема з «Опозиційного Блоку»?

З агентами з Москви нема що домовлятися

З агентами безпосередньо з Москви, які приїхали тільки для дестабілізації? Вони вже берега не чують, через тих людей в Україні війна і через тих людей у нас тисячами гинуть, найкращі з кращих, хлопці. З ними нема, що домовлятися їх треба звідси з цієї країни висиляти і більше ніколи в житті не повертати. Вони довели до того, що країна бідна, країна в корупції і країна в війні.

Так з ким домовлятися? Там нема з ким домовлятись. І тому я ніколи в житті не дозволю, щоб, ще раз кажу, якщо ми їм дозволили бути після Майдану, то хай вони контролюють те, що вони говорять. Бо вони зараз спустились з берега і взагалі не відфільтровують те, що вони несуть в маси, от і все.

Нам же, вибачте, сепаратизму у країні хватає, а вони такими виступами тільки підливають масла в огонь.

Новости партнеров